Amica DDPS 3201 LZBG

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Šírka: 30 cm, Typ varné desky: Plynová, Počet hořáků/varných zón: 2, Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn,


Cena 3 399 Kč

Sleva 6 % z ceny doporučené výrobcem: 3 599 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 407,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Amica DDPS 3201 LZBG v barvě černého skla nabízí 2 hořáky, na kterých si připravíte svá oblíbená jídla. S plynovou varnou deskou Amica DDPS 3201 LZBG máte možnost jednoduchého ovládání díky otočným knoflíkům s elektronickým zapalováním. Na začátek přípravy stačí hrnce a pánve umístit na 2 stabilní smaltované rošty. Pokud náhodou plyn zhasne, o vaši bezpečnost se postará bezpečnostní pojistka, která brání úniku plynu. Šířka 30 cm.

Varné zóny

Plynová varná deska Amica DDPS 3201 LZBG disponuje 2 varnými zónami s různými průměry a výkony. Jsou integrovány do elektrického zapalování a poskytují maximální bezpečnost při vaření. Vybaveny jsou užitečnou pojistkou proti zhasnutí plamene, která uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene. Tak bude vaření nejen kvalitní a efektivní, ale i maximálně bezpečné. Příprava pokrmů na této varné desce bude maximálně efektivní a pohodlná. Stabilitu hrnců zajišťují 2 samostatné litinové ochranné mřížky.

  • Malý hořák 4,0 cm (1,0 kW) 1×
  • Velký hořák 9,0 cm (2,8 kW) 1×

Jednoduché ovládání

Plynová varná deska vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným mechanickým ovládáním, prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným zapalováním, které zvládne skutečně každý. Ovládací panel je umístěn v přední části desky pro lepší přístup a pohodlnou manipulaci. Praktické ovládání si rychle osvojíte.

Flame Control

Lepší kontrola plamene díky 9 úrovním výkonu. Knoflíkem můžete přesně upravit velikost plamene podle typu připravených pokrmů. Menší plamen na úrovni 2-3 je ideální pro dušené pokrmy, úrovně 6-7 jsou optimální pro vaření zeleniny a 8-9 pro smažení masa nebo ryb.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 30 cm
Typ varné desky Plynová
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amica DDPS 3201 LZBG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno