Amica DDI 3201 B

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční domino varná deska Amica DDI 3201 B nabízí elegantní řešení do každé kuchyně. Vybavena je časovačem, který odpočítává čas vaření. Na vaření můžete využít i funkci zbytkového tepla, která dokončí vaření pokrmů. Indukční dominovarná deska má funkci dětské pojistky, která blokuje ovládací panel a zabraňuje změně nastavení. K dispozici jsou dvě indukční varné zóny, na které můžete položit Vaše nádobí. Povrchové provedení varné desky je v černé barvě a její šířka je 30 cm. Napájecí napětí desky je 230 V, maximální příkon je 3,7 kW. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux EHH3920BVK

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux EHH3920BVK

6 490 Kč

K odeslání

Electrolux EHH3920BVK indukční domino varná deska se dvěma varnými zónami a mechanickým ovládáním. Indukční vaření se vyznačuje nízkou spotřebou a tím, že ohřívá jen dno nádoby, nikoliv varnou desku.…

  • Šířka: 27 cm
  • Typ varné desky: Indukční
  • Počet hořáků/varných zón: 2

Zobrazit produkt

Popis produktu

Úspora energie

Indukční desky jsou charakterizovány nejvyšší efektivitou při vaření. Indukční zóna rozpozná velikost varné nádoby a teplo vytváří rovnou v jejím dně, čímž minimalizuje tepelné ztráty. Uvařit dva litry vody trvá jen třetinu času oproti plynové desce a polovinu oproti sklokeramické desce. Domino varné desky nabízejí pestrost a variabilnost. Kombinací sklokeramické, litinové či plynové varné desky si můžete vytvořit varnou zónu podle vaší představy. Indukční varná deska Amica DDI 3201 B se 2 varnými zónami bude jistě výbornou volbou.

Dětský zámek

Tato funkce slouží k ochraně vypnutého varného pole před náhodným zapnutím, například dětmi. Díky tomu chráníte sebe a své blízké před zraněním a máte jistotu, že Váš domov i jeho obyvatelé jsou v bezpečí.

Zabudovaný časovač

Tato funkce umožňuje nastavit čas přípravy pro každou zónu desky, čímž je příprava několika pokrmů najednou lehčí než kdykoliv předtím. Časovač umožňuje nastavení doby trvání vaření na daném poli (až 99 minut). Po uplynutí nastavené doby se pole vypne a informuje o dokončení vaření zvukovým signálem.

Senzorové ovládání

Kromě snadné údržby pracovní plochy Vám dotykové ovládání na našich deskách přináší několik funkcí: přesné nastavení výkonu v devíti stupních, automatické funkce nebo dětský zámek.

Ukazatel zbytkového tepla

Ukazatel zbytkového tepla upozorní na to, že plocha varné zóny je ještě horká, přestože byla již vypnutá. Varení je tak ještě bezpečnější.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 30 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 2
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Amica
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 30 cm
Výška: 4,8 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 5,5 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 2

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 3,7 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 23097

Všechny parametry

Recenze Amica DDI 3201 B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amica DDI 3201 B