Ambilight TV Zobrazit popis

Co udělat pro to, aby pocity z filmu byly ještě intenzivnější? Tuhle otázku si položili ve společnosti Philips a vznikla z toho technologie Ambilight. Obraz na televizi je díky této technologii doplněn o světelné efekty na stěnách, které zvyšují divácký zážitek při sledování nejen filmů, ale i sportovních utkání, koncertů či seriálů.

Produkty

Ambilight: Krásná podívaná nejen na televizní obrazovce

Připravte popcorn, zhasněte světla a zapněte film. S technologií Ambilight se vám naskytne pohled, který se z fleku vyrovná zážitku z kina. Ambilight totiž pomocí LED diod osvětluje stěnu za televizorem Philips a okolo něj v reakci na aktuální dění ve filmu.

Počet světelných efektů si můžete vybrat podle svých preferencí. Chcete mít osvětlené dvě, tři nebo rovnou všechny čtyři stěny? A pokud patříte mezi fajnšmekry, vyzkoušejte AmbiLux. Tady probíhá projekce na zeď pomocí mini projektorů, díky čemuž je realističtější.

Nemusíte se bát, že by vám technologie Ambilight zruinovala peněženku. Televize s funkcí Ambilight jsou k mání už za cenu od 12 000 Kč. Pořídit si ale samozřejmě můžete i 4K Ultra HD Ambilight televizi ve vyšší cenové kategorii.

Nastavte si vlastní Ambilight režim

Vybrat si můžete z několika režimů, které se liší způsobem, jakým vyzařují světlo.

  • Synchronizace s obrazem: Jedná se o základní režim, který se přizpůsobí ději na obrazovce.
  • Herní režim: Patříte mezi fanoušky aut, stříleček a jiných her? S herním režimem si herní prostředí přenesete i k vám domů.
  • Hudební režim: Barvy a intenzita světla se v tomto režimu mění podle dynamiky a stylu muziky.
  • Stálé barvy s proměnou: Tento režim vám umožní naprogramovat si stálé barvy, které se budou na zeď promítat.