Amazon Kindle Paperwhite 5 16GB (EBKAM1163) čtečka e-knih bez reklamy

  • Sleva

Čtečka knih, Dotyková obrazovka, Úhlopříčka: 6,8", 1236x1648 px, Podsvícení, Podporovaný formát dokumentů: PDF, TXT, DOCX, HTML, Podporované obrazové formáty: png, jpeg, gif, Kapacita: 16 GB, USB-C, Wi-Fi, bez reklamy, černá. Více info


Cena 4 989 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 5 389 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektronická čtečka knih s 6,8" dotykovým displejem, nastavitelnou teplotou barev, dlouhou výdrží baterie a 16GB vnitřní pamětí.

Amazon Kindle Paperwhite 5 16GB (EBKAM1163)

Čtečka elektronických knih Amazon Kindle Paperwhite 5 (2021) je vybavena 6,8palcovým dotykovým displejem s inovativní technologií E-ink, která zajišťuje vysoký kontrast a vynikající čitelnost i na přímém slunečním světle. Rozlišení displeje 1800 × 1200 bodů v kombinaci s kontrastem napodobuje vizuální vzhled papírové knihy.

Pohodlné čtení

Zařízení je vybaveno pokročilými technologiemi a funkcemi, které čtenářům poskytují vysoký komfort při používání. Amazon Kindle Paperwhite 5 se může pochlubit možností nastavení teploty barev displeje, vysokou výdrží baterie až 3 týdny na jedno nabití pomocí Wi-Fi, zatímco bez použití Wi-Fi se můžete věnovat čtení celý měsíc bez použití nabíječky.

Podpora širokého textového formátu

Pro snadné a rychlé připojení čtečky je k dispozici USB-C port, zatímco technologie Wi-Fi a Bluetooth zajišťují bezdrátové připojení. Interní úložiště o kapacitě 16 GB nabízí dostatek místa pro uložení vašich oblíbených knih. Knihy budete moci ukládat v jednom z podporovaných formátů - Kindle (AZW), TXT, PDF, nechráněný MOBI, nativní PRC, HTML, DOC, DOCX, JPG, GIF, PNG, přičemž zařízení podporuje zobrazení českých znaků ve všech těchto formátech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 6.8 "
Dotyková obrazovka Ano
Kapacita 16 GB
Úhlopříčka 6.8 "

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Amazon Kindle Paperwhite 5 16GB (EBKAM1163) čtečka e-knih bez reklamy

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi