• Výprodej − 20.09 %
  • Doprava zdarma
  • Sleva 20.09 %

Amazon Výrobce: Amazon

Amazon Kindle 6 Touch - poslední vystavený kus

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

1 997 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 2 499 Kč
Ušetříte: 20.09 %

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

1 997 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 2 499 Kč
Ušetříte: 20.09 %

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 19,97 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komfortní a lehká čtečka knih AMAZON Kindle Touch je užitečným pomocníkem při čtení knih kdekoliv. Pokud vás unavuje neustálé přenášení těžkých a nemotorné knih, neustále ztrácení záložky a poškozování knih zahýnaním stran abyste věděli kde jste skončili naposledy, tak je Amazon Kindle Touch pro vás ideálním řešením. Ohromí vás jeho obrovský úložný prostor, který je schopen pojmout až 3000 knižních titulů a také jeho baterie, která je schopna bez nabití fungovat až jeden měsíc. Jeho největší předností je však jeho ultra realistický displej, ze kterého máte pocit jako byste četli text přímo z papíru a to i díky technologii nejvyspělejšího E-Ink multi-dotykového displeje, který je podpořen funkcí optimalizace textu a nechybí ani funkce proprietárních křivek, které prohlubují zážitek z čtení a to vše jen v 213 gramů vážícím zařízení.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Čtěte v jasném slunečním světle

Z vysoce kontrastního dotykového displeje se čte jako ze skutečného papíru bez odrazů světla. Přečtěte si svou oblíbenou knihu jako za slunečného dne někde v parku i když jste jen ve svém křesle v obývacím pokoji. S displejem který Kindle nabízí už nikdy nebudete mít pocit, že čtete elektronickou knihu. Navíc je displej dotykový a ultra jednoduchý na ovládání, otáčení stránek či vyhledávání a dokonce si můžete ke svým knihám dělat i vlastní poznámky.

Lehký jako pírko

AMAZON Kindle je díky použitým materiálům a kvalitě zpracování velmi jednoduše převoditelným a pracuje se s ním velmi komfortně, za což vděčí i své super nízké hmotnosti, která činí jen 213 gramů. Tato hmotnost je na rozměr displeje přímo neuvěřitelná.

3000 knih a dlouhá životnost baterie

Ano správně, AMAZON Kindle má paměť schopnou uložit až 3000 elektronických knih, což je neuvěřitelné! 3000 knih k dispozici kdekoliv a kdykoliv, a to vše k dispozici na jeden dotek. Tyto knihy můžete mít k dispozici až dva měsíce a to každý den po dobu 30 minut a bez jakéhokoliv nabíjení, nebo můžete číst několik hodin denně, ale stále budete mít k dispozici několik denní výdrž baterie.

Nechybí ani možnost připojení se na Wifi

Samozřejmě Wifi připojení je k dispozici a plně využitelné ať už doma, v práci, nebo kdekoliv venku, či v knihovně. Jednoduše tak můžete rozšířit vaši osobní elektronickou knihovnu o nové tituly, nebo si můžete z domova poslat PDF soubory prostřednictvím emailu a následně si je ve vašem Kindle číst.

Okamžité překlady a X-Ray

S čtečkou elektronických knih Amazon Kindle máte k dispozici i funkci okamžitého překladu, stačí kliknout na ledajaké slovo, nebo zvýraznit část, kterou chcete přeložit a překladač vám vybrané slovo přeloží do vámi zadaného jazyce a navíc AMAZON Kindle podporuje i diakritiku Slovenského a Českého jazyka, takže nebudete nijak zkrácen. Kindle Touch dále nabízí i možnost X-Ray, která v knize za vás najde to nejpodstatnější a shrne celou knihu v několika bodech jako jsou hlavní myšlenka, hlavní postavy, vedlejší postavy, děj, historické postavy, popisy z Wikipedie či fiktivní postavy uvedené v díle . To vše a mnohem více vám nabízí AMAZON Kindle Touch!

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

iÚhlopříčka: 6 "
iWi-Fi: Ano
Dotyková obrazovka: Ano
iSlot pro paměťovou kartu: Ne
iKapacita: 4 GB
iRozlišení displeje: 800x600
Podsvícení: Ne
Barevný displej: Ne

Další vlastnosti

Značka: Amazon

Baterie

Doba nabíjení baterie (USB): 4 h

Display/Grafika

Úrovně odstínu šedi: 16
iÚhlopříčka: 6 "
Dotyková obrazovka: Ano
iRozlišení displeje: 800x600
Barevný displej: Ne

Konektivita

iWi-Fi: Ano
Velikost USB: micro USB
Výstup pro sluchátka: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 119 mm
Výška: 169 mm
Délka: 10,2 mm
Hmotnost: 191 g

Multimédia

Podporované obraz.formáty: jpeg
Podpor.formát dokumentů: PDF

Paměť

iSlot pro paměťovou kartu: Ne

Datové uložiště

iKapacita: 4 GB

Funkce

Podsvícení: Ne

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru