Amazon Echo Dot 3. gen Plum

Amazon Echo Dot 3. generace je chytrý reproduktor s hlasovým ovládáním a virtuální asistentkou Alexa, nyní s vylepšeným zvukem a novým designem. Požádejte Alexu, aby hrála hudbu, odpověděla na otázky, přečetla zprávy, zkontrolovala počasí, nastavila poplachy, řídila kompatibilní inteligentní domácí zařízení a další. Aktuální jazykové možnosti ovládání jsou angličtina, francouzština, němčina a japonština. Streamujte skladby z Amazon Music, Apple Music, Spotify a dalších prostřednictvím vylepšeného reproduktoru pro bohatší a hlasitější zvuk. S kompatibilními zařízeními Echo v různých místnostech můžete naplnit celý svůj domov hudbou. Zabudované Dual-band Wi-Fi podporuje sítě 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz). Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Amazon Echo Dot 3. generace

Populární Amazon Echo smart assistent je nyní mnohem lepší. Přichází s novým reproduktorem a designem. Echo Dot je hlasově ovládaný chytrý reproduktor s asistentkou Alexou, vhodný do každé místnosti. Stačí říct, co potřebujete vědět, pustit muziku, slyšet zprávy, informace a další. Můžete také komukoliv zavolat nebo ovládat smart domácnost. Aplikace Alexa je kompatibilní s Fire OS, Android a iOS zařízeními a také přístupná prostřednictvím vašeho webového prohlížeče. Pár s druhým Echo Dot (3. gen) vytvoří stereofonní zvuk nebo se můžete připojit k vlastním reproduktorům přes Bluetooth či pomocí 3,5 mm audio výstupu.

Vždy pomůže

Zjednodušte si doma svůj život. Ovládejte svým hlasem nastavení časovačů, přidávejte si věci do seznamů, vytvářejte si události v kalendáři a připomínky. Ptejte se na výsledky sportovních zápasů, kdy hraje váš oblíbený film nebo na otevírací hodiny vaší oblíbené restaurace. Aktuální jazykové možnosti ovládání jsou angličtina, francouzština, němčina a japonština.

"Alexa, play top hits"

Svým hlasem můžete pouštět hudbu od určitého umělce nebo i podle žánru, pomocí Amazon Music, Spotify a dalších streamovacích služeb. S dalšími zařízeními, která jsou kompatibilní s Echo, můžete svůj domov zaplnit hudbou. Můžete také poslouchat audioknihy přes Audible, podcasty, rádio stanice nebo spárujte Echo zařízení s kompatibilním TV na jeho ovládání. Některé funkce a služby mohou vyžadovat předplatné nebo jiné poplatky.

Ovládejte hlasem svou chytrou domácnost

Zapněte světlo z postele, zapněte pomocí spínaných zásuvek kávovar na cestě do kuchyně nebo ztlumte světla z gauče při sledování filmu, aniž byste zvedli prst. Nastavte termostaty, zamkněte dveře, vyhledejte televizní programy a ovládejte další funkce s kompatibilními připojenými zařízeními.

Spojte se s ostatními

Zavolejte komukoliv bez použití rukou, pouze vaším hlasem. Použijte možnost Drop In k instantnímu připojení k jinému kompatibilnímu Echo přístroji ve vašem domě nebo pošlete oznámení přes všechna Echo zařízení k přivolání členů rodiny k večeři nebo řekněte dětem, ať jdou do postele.

Alexa má dovednosti (skills)

Alexa má více než 50 000 dovedností a stále přibývají. Dovednosti, jsou jako aplikace, vám pomáhají například při usínání při zvucích deště. Vytvořte si vlastní osobní dovednosti a vlastní odpovědi s Alexa Skill Blueprints. Zařízení Echo Dot vyžaduje připojení k síti Wi-Fi a internetu. V balení je reproduktor Echo Dot, napájecí adaptér (15 W) a příručka Quick Start Guide.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Technologie Bluetooth, Wifi
  • Typ SMART produktu hlasový asistent
  • Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti

Další vlastnosti

Značka: Amazon
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 9,9 cm
Hmotnost: 300 g
Výška: 4,3 cm
Hloubka: 9,9 cm

Obsah balení

Obsah balení: EU univerzální adaptér
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Technologie: Bluetooth, Wifi
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti

Ostatní

Kód produktu: AMA-ECHO-DOT-3G06

Všechny parametry

Recenze Amazon Echo Dot 3. gen Plum

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amazon Echo Dot 3. gen Plum