Amazfit T-Rex černé

  • Sleva 16 %

Chytré hodinky, Amoled displej, Amazfit OS, Bluetooth: Ano, NFC: Ne, Voděodolnost: Ano, Počet dní výdrže baterie: 20, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, intervalový trénink,, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač: Ne, Bezdrátové nabíjení: Ano, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

92% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peníze
Výborná

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Robustní a extrémně odolné chytré hodinky Amazfit T-Rex v černém provedení jsou vyvinuté do těch nejtvrdších podmínek. Splňují 12 různých vojenských standardů, včetně MIL-STD 810G, odolají extrémním teplotám, vlhkosti a vodě do 5 ATM. Hodinky dostaly do výbavy dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,3" a rozlišením 360x360 pixelů. Nabízí možnost trackování až 14 různých sportů, včetně plavání, lyžování anebo lezení. V další výbavě se nachází GPS s podporou GLONASS, Bluetooth 5.0 a senzor tepové frekvence. Amazfit T-Rex disponují baterií s kapacitou 390 mAh, která zajistí dostatek energie až na 20 hodin v režimu GPS.

Hodinky připravené téměř na cokoliv

Amazfit T-Rex vynikají svým odolným zpracováním, které klade důraz na odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Hodinky splňují 12 vojenských standardů, včetně MIL-STD 810G. Dále jsou připravené odolat i extrémním teplotám dosahujících +70°C a až -40°C. Samozřejmostí je i odolnost vůči vlhkosti i prachu. Nezaleknou se ani ponoření do vody, kde odolají tlaku vodního sloupce 5 ATM. Díky tomu jsou vhodné i na plavaní anebo šnorchlování.

14 sportovních režimů

Vysoká odolnost předurčuje možnost využití hodinek i v extrémních sportech či aktivitách. Jsou vhodným společníkem na horské túry, lezectví i plavaní. Mezi dalšími sportovními režimy se nachází běžné aktivity, jako je běh, cyklistika, lyžování, turistika a další. Ať už budete dělat cokoliv, budete mít neustále přehled o době trvaní dané činnosti a dostanete také přehledné informace o každém vašem výkonu. Budete si moci upravovat i cíle, čímž se můžete neustále posouvat vpřed a pracovat na zlepšení své kondice.

Informace o vašem srdci

Chytré hodinky Amazfit T-Rex jsou vybavené integrovaným optickým senzorem tepové frekvence BioTracker™. Tento senzor provádí vysoce přesná měření po celý den. Ať už budete sportovat, odpočívat, pracovat anebo spát, senzor bude neustále vyhodnocovat váš aktuální tep. Hodinky vás také mohou upozornit na dlouhodobou neaktivitu. Veškerá data si budete moci prohlédnout v přehledné aplikaci. Aplikace je dostupná pro platformy Android a iOS.

Skvělá výdrž baterie

Součástí výbavy hodinek Amazfit T-Rex je také baterie s kapacitou 390 mAh. Tato baterie zajistí dostatek energie až na 20 hodin při maximálně náročném používání s aktivní GPS lokalizací. V případě vypnutí polohy a přepnutí hodinek do smart módu získáte výdrž až 20 dní. Hodinky je dále možné využívat bez dalších funkcí, pouze se zobrazením času. Tímto se výdrž na jedno nabití dostane až na 66 dní. Nabíjení hodinek je velmi jednoduché díky magnetické nabíječce.

Pokročilý systém lokalizace

Amazfit T-Rex dostaly do výbavy citlivý GPS modul Sony s podporou GLONASS, který umožní rychlou a přesnou lokalizaci. Tělo hodinek je navržené tak, aby nedocházelo k rušení signálu, a aby byla jeho kvalita co nejlepší. Zároveň využívají duální satelitní určování polohy, čímž se můžete spolehnout na přesnost lokalizace, ať už se budete nacházet v městské zástavbě, anebo v lese.

AMOLED displej s podporou Always on Display

V robustním těle chytrých hodinek Amazfit T-Rex je vsazený displej využívající AMOLED panel s vysokým rozlišením 360x360 pixelů a úhlopříčkou 1,3". Displej vyniká krásným obrazem a jemným zobrazením, takže veškerý text bude skvěle čitelný. Součástí hodinek je senzor osvětlení, který umožní automatickou úpravu jasu. Funkce Always on Display umožní mít neustále zobrazený ciferník, takže hodinky budou na první pohled téměř nerozeznatelné od běžných hodinek. 

Smart funkce

Jako každé správné chytré hodinky, tak i tyto podporují přenos notifikací z vašeho telefonu a jejich zobrazení. K tomu využívají Bluetooth připojení verze 5.0. Přímo na zápěstí tak budete mít kompletní přehled o dění na svém telefonu a budete si i moci přečíst příchozí zprávy či emaily. V hodinkách si budete moci zobrazit i předpověď počasí, a i jeho aktuální stav, což oceníte při plánovaní svých tréninků, či výletů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

7 recenzí Amazfit T-Rex černé

92% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Václav

9. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Na hodinkách T-Rex se mi velice líbí, že jdou plně ovládat pomocí postranních tlačítek.
  • Záznamy o mých výkonech jsou dostupné přímo v hodinkách a zobrazenym hezkými grafy.
  • Po nějakém čase mi na hodinky přestali chodit zprávy SMS a také se mi jíž nezobrazují příchozí hovory.

Hodinky T-Rex jsou jako celkový produkt velice dobré. Jejich ovládání je velice pohodlné. Velice povedené je také vyobrazení záznamu o výkonech. Překvapilo mě, že rozeznávají například styl plavání. <br /> Celkově jsem s nimi velice spokojen.


Jaroslav

18. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Dlouhá výdrž baterie

JAN

4. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Výdrž baterie
  • Odolnost
  • Zatím nic

Výrobek splňuje požadavky které jsem od něj očekával.


Ondřej

29. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Cena
  • Zatím nic