Amazfit GTR 2e zelené

3 690 Kč ? Ušetříte 11 % 3 290 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 32,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chytré hodinky Amazfit GTR 2e v zelené barvě nabízejí 1,39" AMOLED displej s 2.5D zakřiveným povrchem bez okrajů. Vakuová vrstva proti otiskům prstů. Funkce "always-on". Tělo hodinek je vyrobeno z hliníkové slitiny. Možnost měnit vzhled ciferníku /více než 50 stylů/. Disponuje krokoměrem, senzorem biologických údajů BioTracker 2 PPG, senzorem zrychlení, gyroskopem, 3-osovým geomagnetickým snímačem, senzorem okolního světla, senzorem tlaku vzduchu a teploty. Detekce srdečního rytmu 24/7. Měření hladiny kyslíku v krvi /SpO2/. Měření úrovně stresu. Systém hodnocení zdraví PAI. Monitor spánku. Výpočet spálených kalorií. Měření tělesné teploty. Podpora rozhraní Bluetooth 5.0, GPS a Glonass. Kompatibilita se zařízeními Android 5.0 nebo iOS 10.0 a novější. K dispozici aplikace Zepp. Nofitikácie k příchozím hovorem a zprávám. Nabízejí funkci "Nerušit", stopky, předpověď počasí, alarm a časovač. Vodotěsnost do 50 m /5 ATM/. 90 přednastavených sportovních režimů. Kapacita baterie 471 mAh. Výdrž baterie je při běžném používání až 24 dní /při základním používání 45 dní, při nadstandardním používání 12 dní/. Nabíjení prostřednictvím magnetického nabíjecího stojanu. Doba nabíjení je asi 2,5 hodiny. Šířka řemínku je 22 mm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 11 %

Popis produktu

Klasický dizajn

Chytré hodinky Amazfit GTR 2e upoutají minimalistickým dizajnem a klasickým vzhledem AMOLED HD displeje. Obrazovku s úhlopříčkou 1,39" chrání 2,5D zakřivené sklo, které plynule přechází až k tělu hodinek z hliníkové slitiny a tím poskytuje uživateli lepší zorné pole. Univerzální vzhled hodinek se dobře kombinuje s oblečením, takže je můžete nosit skoro na každou příležitost.

Zpestřete si den originálním ciferníkem

Pokud vám nesedí klasický dizajn ciferníku, máte možnost jeho nastavení podle vašeho vkusu. Na výběr je více než 50 stylů, které můžete měnit podle příležitosti nebo nálady. Upravit je možné i widgety na některých cifernících, což zjednodušuje přístup k pro vás důležitým informacím. Pokud byste chtěli být více originálnější, můžete nahrát i své obrázky a vytvořit si tak jedinečný ciferník.

Funkce "Always-on"

Využitím funkce "Always-on" můžete neustále sledovat čas bez to, abyste museli aktivovat displej. Ostatní funkce hodinek tak zůstávají neaktivní. Tuto funkci podporuje více než 40 stylů displeje.

Srdeční rytmus pod kontrolou 24/7

Hodinky jsou vybaveny optickým snímačem BioTracker 2, kterým je možné sledovat srdeční rytmus během celého dne. Monitoruje zóny srdečního rytmu a po tréninku vás informuje o efektivitě cvičení. Při zaznamenání zvýšeného srdečního rytmu poskytnou upozornění na tuto abnormalitu.

Sledujte míru okysličení krve

Mimořádně důležitým ukazatelem zdraví je i míra saturace krve kyslíkem SpO2. Tu si můžete kontrolovat pomocí těchto chytrých hodinek. Zda jste pracovně vytíženi nebo na intenzivním tréninku, přehled o míře nasycení krve kyslíkem vám může pomoci lépe pochopit váš momentální zdravotní stav.

Mějte stres pod kontrolou

Pokud se během dne dostanete do náročné situace nebo se cítete pod tlakem, hodinkami můžete zkontrolovat úroveň vašeho osobního stresu. Ty pak určí hladinu středu ve které se nacházíte /uvolněná, normální, střední nebo vysoká/ a vy se tak můžete lépe orientovat v tom, kdy je potřeba více relaxovat.

Celkový zdravotní stav vyjádřený jednou hodnotou

Pro celkový přehled o vašem zdraví je zde systém PAI /Personal Activity Intelligence/. Ten využívá množství algoritmů pro zpracování naměřených dat, jako je srdeční frekvence, délka trvání vykonávané aktivity a jiné. Výsledkem je jedna hodnota, která zohledňuje několik faktorů a nabízí tak lepší přehled o celkovém zdraví.

Monitor spánku

Tak jako je důležitá aktivita během dne, neméně důležitý je i dobrý spánek pro celkovou regeneraci organismu. Chytré hodinky v noci sledují jednotlivé fáze spánku /lehký spánek, hluboký spánek, REM fáze/ a stav dýchání během spánku. Tím vám poskytují analýzu vašeho spánku a návrhy na jeho zlepšení. Dokáží také zaznamenat kratší zdřímnutí během dne pro komplexnější doplnění naměřených údajů během noci.

Vodotěsnost 5 ATM

Smart hodinky jsou navrženy tak, aby byly odolné a připravené i pro provádění různých sportů. Voděodolnost do 50 metrů umožňuje jejich používání i při plavání nebo v nepříznivém deštivém počasí.

Notifikace a praktické ovládání

S hodinkami jste neustále ve spojení s vašimi blízkými. Po spárování s chytrým telefonem vás upozorní na příchozí hovor a správu. Při potáhnutí prstem doprava se zobrazí přístu k funkci "Karty zkratek". Zde naleznete přehledné zobrazení informací o událostech, počasi, hudbu a aplikace. Tažením doleva se aktivuje rychlý přístup k funkcím, které běžně používáte. K dispozici je i offline hlasový asistent.

Nastavte si upozornění dle vlastních potřeb

Haptické lineární motor umožňuje nastavení vibrací. Můžete si zvolit délku jejich trvání dle vlastních potřeb. Velkou výhodou je i možnost otočení obrazovky o 180° a možnost uzamčení obrazovky heslem pro zvýšení bezpečného přístupu.

Připraveno pro každého sportovce

Sportovce potěší možnost výběru ze široké škály sportovních režimů. K dispozici je 90 vestavěných režimů. Hodinky dokáží díky inteligentnímu rozpoznávání sportovních režimů také automaticky identifikovat 6 sportů, a to běh venku, chůzi, běžecký pás, kolo venku, eliptický běh a plavání v bazénu. Díky této funkci vám odpadá nutnost manuálního nastavení režimu před těmito aktivitami. Po skončení cvičení hodinky vygenerují analýzu, kterou si můžete pohodlně prohlédnout i v mobilní aplikaci Zepp.

Vysokokapacitní baterie

Smart hodinky disponují baterií s kapacitou 471 mAh. To jim poskytuje dlouhou výdrž až 24 dnů při běžném používání. Pokud byste je využívali jen v základním režimu, může se výdrž prodloužit až na 45 dní.

Parametry produktu

Základní parametry

  • NFC Ne
  • Funkce krokoměr, senzor tepové frekvence, notifikace, monitoring spánku, výpočet kalorií, měření vzdálenosti
  • Bezdrátové nabíjení Ne

Další vlastnosti

Značka: Amazfit
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex
Slot na SIM: Ne

Konektivita

? Bluetooth: Ano
? NFC: Ne
Nabíjení z USB: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zelená
Šírka: 112 mm
Výška: 72 mm
Hmotnosť: 280 g
Hloubka: 112 mm
Barva řemínku: zelená
Barva hodinek: zelená

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
Zobrazení: Amoled

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Další parametry

? Funkce: měření vzdálenosti, výpočet kalorií, monitoring spánku, notifikace, senzor tepové frekvence, krokoměr
Aktivita: badminton, fotbal, skákání přes švihadlo, basketbal, potápění, yoga, chůze, veslování, běh, cyklistika, fitness, lyžování, plavání
Typ nabíjení: dock
Vodovzdornost: vodotěsný
Materiál řemínku: silikon
? Hudební přehrávač: Ano
Solární nabíjení: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 14 Dny

Materiál

Materiál těla hodinek: plast, kov

Funkce

Bezdrátové nabíjení: Ne

Ostatní

Kód produktu: 6972596102847

Všechny parametry

Recenze Amazfit GTR 2e zelené

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Amazfit GTR 2e zelené