Alpine UTE-202DAB

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

DAB + digitální rádio

Vestavěný tuner DAB + využívá digitální technologii na poskytování rádiového příjmu s vynikající kvalitou zvuku bez šumu. DAB + nabízí i mnoho dalších výhod oproti klasickému FM rádiu - vyberete si ze širší škály rozhlasových stanic a po úvodním skenování stanice jednoduše vyberete požadované kanály ze seznamu abecedních nebo žánrových dostupných stanic.

Připojení USB

Přední USB port je připraven pro USB klíče a pevné disky USB s požadavky na napájení až 1000 mA. Přeneste svou hudbu na USB klíč a vychutnejte si soubory MP3, AAC, WMA a FLAC s pohodlnými funkcemi vyhledávání.

Připojte svůj iPhone

Můžete připojit svůj iPhone nebo iPod přes USB kabel (není součástí), abyste si mohli vychutnat uložený audio obsah nebo Apple Music ve vašem autě. Jednoduše vybírejte skladby, alba nebo seznamy skladeb na zařízení iPhone/iPod nebo přímo přes jednotku Alpine. Kompatibilní se všemi modely iPhone a iPod posledních let včetně modelů iPhone X a iPhone 8.

Připojte své zařízení Android

Pokud máte telefon nebo tablet s operačním systémem Android, můžete jej připojit přes USB (kabel není součástí) k jednotce Alpine, abyste si mohli vychutnat audio obsah prostřednictvím reproduktorů ve vašem autě. Můžete vybrat skladby na telefonu/tabletu nebo pomocí otočného ovladače na hlavní jednotce. Tato funkce je k dispozici pro všechny jednotky Alpine s funkcí Android Open Accessory 2.0.

Streamujte internetové rádio

Pro váš chytrý telefon je k dispozici mnoho aplikací internetového rádia. Jednoduše spusťte aplikaci internetového rádia na telefonu a připojte jej přes USB nebo vstupní konektor AUX na jednotce Alpine (vyžaduje volitelný kabel AUX).

Spotify streaming

Spotify je skvělý způsob, jak objevit novou hudbu a vychutnat si všechny vaše oblíbené skladby a seznamy skladeb. Předtím, než začnete jezdit, spusťte seznam skladeb, seznam žánrů nebo album v telefonu a přeneste ho přes USB nebo vstupní konektor AUX do svého zařízení Alpine a vychutnejte si hudbu přes zvukový systém vašeho auta.

FLAC Playback

FLAC vysoce kvalitní komprese zvuku se stává stále populárnější, protože poskytuje mnohem lepší kvalitu zvuku ve srovnání s běžnými MP3 soubory. Toto zařízení Alpine dokáže přehrávat soubory FLAC uložené na zařízeních USB.

Ladění zvuku

Upravte si zvuk vaší jednotky Alpine podle svých osobních preferencí pomocí Bass Engine SQ, abyste získali úžasný basový výstup, stejně jako funkce EQ (10 přednastavení nebo 3-pásmový parametrický ekvalizér). Připojte externí zesilovače (2x preout - 2 volty) nebo si jednoduše vychutnávejte přímé připojení reproduktorů s vestavěným zesilovačem 4 x 50 W.

Nastavte si svou barvu

Můžete plně nastavit barvu osvětlení tlačítek a zobrazit je v rámci celého spektra RGB tak, aby odpovídaly barvě osvětlení palubní desky nebo vašim osobním preferencím.

Volitelné dálkové ovládání

Jednotky Alpine pracují s volitelným bezdrátovým dálkovým ovladačem RUE-4360.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ne
 • USB port Ano
 • Zvukové formáty flac, mp3, wma, aac
 • Slot pro paměťovou kartu Ne
 • DVD mechanika Ne
 • Celkový výkon 200 W
 • AUX vstup Ano
 • DAB Ano
 • Velikost 1 din
 • CD mechanika Ne
 • Dálkové ovládání Ne
 • Odnímatelný panel Ano

Další vlastnosti

Značka: Alpine
Celkový výkon: 200 W
Velikost: 1 din
Odnímatelný panel: Ano

Konektivita

? Bluetooth: Ne
USB port: Ano
Linkový výstup: Ne
AUX vstup: Ano
Výstup pro subwoofer: Ano

Multimédia

Zvukové formáty: aac, wma, mp3, flac

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

Podporované pásma: DAB, DAB +
DAB: Ano
RDS: Ano
Počet předvoleb: 12

Mechanika a disk

DVD mechanika: Ne
CD mechanika: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ano

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Ostatní

Kód produktu: UTE-202DAB

Všechny parametry

Recenze Alpine UTE-202DAB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Alpine UTE-202DAB