Alpine PWD-X5 4.1kanálový digitální procesor s aktivním subwooferem

  • Doprava zdarma

Typ subwooferu: aktivní, RMS výkon: 165 W, Impedance: 4 OHM, Max.výkon(Špičkový): 240 W, Bass reflex: Ano,


Cena 12 999 Kč

129,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Výkonný digitální procesor s aktivním subwooferem Alpine PWD-X5 v černé barvě potěší každého, kdo chce docílit skvělého zvuku ve svém autě a bez kabelů. V kompaktním těle, které se snadno vejde pod přední sedadla nebo do zavazadlového prostoru, ukrývá vysokovýkonný digitální procesor (DSP), 4kanálový zesilovač (4× 50 W) a ultraplochý subwoofer (špičkový výkon 240 W). Disponuje zabudovaným 10pásmovým parametrickým EQ, digitální korekcí času a digitálním křížením, kterými vyladíte zvuk podle svých představ. Zařízení se pyšní více možnostmi připojení: vstupy RCA, vstupy s vysokým výkonem, 2 USB porty (možnost připojit externí Bluetooth klíč). Pro jednoduché ovládání poslouží kabelové dálkové ovládání nebo přehledná aplikace.

4.1kanálový digitální procesor s aktivním subwooferem

Tento jedinečný produkt pro vylepšení zvuku obsahuje vysokovýkonný digitální procesor (DSP), 4kanálový zesilovač reproduktorů pro přední a zadní dveře a také ultraplochý aktivní subwoofer. Nízká výška umožňuje, aby bylo zařízení snadno instalováno v kabině vozidla. Připojte buď OEM rádio přes vysoce výkonné vstupy na úrovni reproduktorů nebo jiné rádio přes vstupy RCA a ovládejte systém přes kabelové dálkové ovládání nebo prostřednictvím pohodlné aplikace pro chytré telefony. Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají zlepšení kvality zvuku bez instalace mnoha zařízení a kabelů po celém vozidle. Zařízení je dodáváno s kompletní sadou elektroinstalace, včetně kabelů vysokého napětí (4,5 metru) s hlavní pojistkou.

All In One vylepšení zvuku

Tento model je vybaven digitálním procesorem (DSP), kompaktním výkonným subwooferem a 4kanálovým zesilovačem - vše v jednom balení. Je ideální pro menší vozidla a zákazníky, kteří nechtějí do svého auta instalovat mnoho různých zařízení. Vestavěný zesilovač poskytuje 4× 50 W pro reproduktorové kanály a 240 W pro zabudovaný subwoofer (špičkový výkon).

Kompaktní instalace

Velmi kompaktní rozměry (350 mm × 245 mm × 80 mm) umožňují instalaci pod přední sedadla mnoha vozidel. Pro hatchback nebo kupé auta je montáž možná do kufru. Celková hmotnost výrobku je těsně nad 5 kg.

Rozsáhlé funkce nastavení zvuku

Pomocí zabudovaného 10pásmového parametrického EQ, digitální korekce času a digitálního křížení vylaďte zvuk vašeho vozidla. Hlavní nastavení můžete provést připojením počítače pomocí bezplatného softwaru Alpine nebo pomocí dodaného kabelového ovladače. K dispozici je také aplikace pro chytré telefony, která umožňuje uživatelům přepínat mezi výchozím nastavením na cestách a upravovat úrovně subwooferu a hlasitosti.

Široké možnosti připojení

Zařízení lze připojit k rádiu Aftermarket pomocí vstupů RCA. Pokud máte v autě originální rádio, které nemá ani RCA připojení, můžete jej připojit k zesilovači DSP pomocí vstupů s vysokým výkonem. K dispozici jsou také 2 USB porty pro připojený externí Bluetooth klíč a pro připojení kabelového dálkového ovládání a PC pro nastavení.

Kabelové dálkové ovládání

Dálkový ovladač je připojen pomocí zesilovače DSP přes USB. Pomocí otočného enkodéru vyberte předvolby, vstupní zdroje, nastavení zvuku a další.

Bluetooth Audio Streaming

Pokud vaše původní autorádio nenabízí audio streaming Bluetooth, PWD-X5 je pro vás znovu skvělým řešením. S dodávaným Bluetooth klíčem, který lze zapojit do jednoho z portů USB na zesilovači DSP, můžete přenášet hudbu z vašeho chytrého telefonu do zařízení PWD-X5. Jednoduše spárujte telefon a vyberte Bluetooth jako zdroj v kabelovém dálkovém ovladači a vychutnejte si veškerou hudbu, Spotify a internetové rádio ve vašem zvukovém systému.

Aplikace pro chytrý telefon

Aplikace pro zařízení je dostupná v Google Play a Apple App Store bezplatně. Tato aplikace umožňuje nastavit hlavní hlasitost a úroveň subwooferu, nastavit předvolby zvuku, přepnout zvukové vstupní zdroje, upravit 10pásmový parametrický ekvalizér, Crossover, Fader/Balance a mnohem více.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ subwooferu aktivní
RMS výkon 165 W
Impedance 4 OHM
Max.výkon(Špičkový) 240 W
Bass reflex Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Alpine PWD-X5 4.1kanálový digitální procesor s aktivním subwooferem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno