Alpine MRV-M250

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 359,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní autozesilovač Alpine MRV-M250 je 1-kanálový digitální zesilovač třídy D, který i přes své rozměry poskytne vysoký celkový maximální výkon 550 W. Specifikem je inovativní technologie zpracování zvuku a dokonalá filtrace rušení okolními vlivy. Disponuje výkonem 250 W RMS (2 Ohmy), 150 W RMS (4 Ohmy), frekvenčním rozsahem 7 - 400 Hz a odstupem signálu od šumu 105 dB. S určitostí potěší přítomnost procesoru kontroly teploty, který i při maximálním nastavení hlasitosti dokáže zajistit spolehlivý chod bez přerušení. Vstupy zesilovače pro externí reproduktory se připojují přímo k jakékoliv hlavní jednotce bez nutnosti externích převodníků a kryty svorek se zase pohodlně zacvaknou bezproblémově bez využití dalších nástrojů. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Vlastnosti

 • 1-kanálový zesilovač

 • Celkový maximální výkon: 550 W

 • 1x 250 W RMS (2 Ohmy)

 • 1x 150 W RMS (4 Ohmy)

 • Digitální platforma třídy D

 • Zacvakávací kryty terminálů pro snadnou instalaci

Class-D

Tento produkt V-Power je digitálním zesilovačem třídy D, což vede ke zvýšení účinnosti. Třída D poskytuje vašim reproduktorům nepřetržitý a čistý výkon, který pracuje s efektivností podobnou jako tradiční zesilovače třídy A nebo B.

Velký výkon

Zesilovače V-Power jsou známé svou kompaktní velikostí, ale ani nepodceňují výkon. Získáte tak potřebnou energii, ale i neomezený prostor pro instalaci.

Design bez vypnutí

I když bude hudba hrát hlasitě delší dobu, tyto zesilovače se nevypnou. Používají proces tepelného managementu aby zajistily, že úroveň tepla nebude nikdy příliš vysoká. Žádné zkreslení, žádné přerušení.

Modulace s dvojitou zpětnou vazbou

Technologie duální interní korekce chyb je integrována i do mono zesilovačů V-Power. Audio signál je analyzován, srovnáván a korigovaný dvakrát dynamicky, kdy je signál zpracováván zesilovačem. Výsledkem jsou zesilovače s nejširší frekvenční odezvou, vyšším tlumícím faktorem a nejmenším šumem ve své třídě.

Výjimečně jednoduchá aktualizace zvuku

4-kanálové vstupy na úrovni reproduktorů V-Power se připojují přímo k jakékoliv hlavní jednotce bez nutnosti externích převodníků. Díky tomu jsou zesilovače V-Power ideální na modernizaci výrobních a aftermarketových systémů. Kryty svorek se pohodlně zacvaknou bez potřeby dalších nástrojů, aby se chránili zapojení vodičů a zároveň se vytvořil čistý vzhled.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Celkový výkon 550 W
 • Maximální výkon (4 Ohm) 300 W
 • Maximální výkon (2 Ohm) 500 W

Další vlastnosti

Značka: Alpine
Počet kanálů: 1
Celkový výkon: 550 W
Přemostění: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 19 cm
Výška: 20 cm
Hloubka: 5,5 cm
Hmotnost: 1,5 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 7-400
Odstup signálu od šumu: 105 db
Maximální výkon (4 Ohm): 300 W
Maximální výkon (2 Ohm): 500 W
Zkreslení (TDH): 0,02 %

Konektivita

Výstup pro subwoofer: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4958043543823

Všechny parametry

Recenze Alpine MRV-M250

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Alpine MRV-M250