Allnature kolagen original premium 200 g

Kolagen se řadí mezi nejhojněji se vyskytující proteiny v našem těle. Se vzrůstajícím věkem však dochází ke zpomalení jeho přirozené tvorby. Tento degenerativní proces má na svědomí typické příznaky stárnutí, jako jsou vrásky nebo bolesti kloubů. Nedostatek kolagenu může být také příčinou zvýšené lámavosti nehtů. Hydrolyzovaný kolagen typu I v prášku na sebe velmi dobře váže vodu, díky čemuž je schopen udržet pleť hydratovanou a pružnou i s přibývajícím věkem. Působí zevnitř, dodává tedy pružnost i hlubokým vrstvám pokožky. Obsah 200 g. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Použití

2 lžíce kolagenu vmíchejte do 200-300 ml vody nebo jiného nápoje (teplého nebo studeného) a vypijte. Prášek se může také přisypat do jogurtu, smoothie, kaše, polévky nebo omáčky. Doporučené dávkování: 10-20 g denně (2-4 lžíce). Kolagen v prášku má neutrální chuť a velmi dobře se rozpouští ve vodě.

Upozornění

Alergeny: Může obsahovat stopy arašídů a ořechů.
Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojicí ženy musí použití přípravku konzultovat s lékařem.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Allnature

Ostatní

Kód produktu: 13135 V

Recenze Allnature kolagen original premium 200 g

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Allnature kolagen original premium 200 g