Aligator V710 Senior čierny


Telefon, 2,8" displej, Rozlišení: 320x240 px displej, Slot pro paměťovou kartu, Bluetooth, Dual SIM, 0,3 Mpx hlavní fotoaparát, 800 mAh baterie, mini sim, Konektor: Micro USB, Podpora sítě: 2G. Více info


Cena 1 190 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Mobilní telefon Aligator A710 Senior nabízí praktický design ve tvaru písmene "V", velká tlačítka, 2,8" barevný displej, kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Nechybí fotoaparát, notifikační dioda, fotokontakty, FM rádio, slot na paměťovou kartu a praktická svítilna. Nechybí ani tlačítko SOS pro případ nouze a funkce SOS Locator. Li-Ion baterie s kapacitou 800 mAh zajišťuje pohotovostní dobu až 8 dní na jedno nabití.

Určeno pro seniory

Klasický mobilní telefon Aligator V710 Senior byl vyvinut pro potřeby starších lidí. Má design ve tvaru písmene "V", velký 2,8" displej se snadnou viditelností a vysokým kontrastem a velká tlačítka, která senioři snadno rozpoznají právě díky velkým popisům na nich.

Tlačítko SOS pro případ nouze

Kromě běžně používaných tlačítek pro psaní a ovládání telefonu je k dispozici SOS tlačítko pro případ nouze, které stačí stisknout a díky funkci SOS Locator odešle SMS zprávu s polohou a nouzovou textovou zprávou na přednastavená čísla. K dispozici je možnost nastavení 5 různých telefonních čísel.

Snadné použití

Ovládání telefonu usnadňuje také možnost přiřazení fotografií k jednotlivým kontaktům. V telefonním seznamu si můžete nechat zobrazit galerii fotografií a jednoduše vybrat osobu, které chcete zavolat, podle obrázku. Paměť telefonu pojme 500 kontaktů a 50 SMS. Pokud chcete paměť rozšířit, stačí vložit paměťovou kartu microSD. Baterie telefonu má kapacitu 900 mAh a v pohotovostním režimu vydrží až 360 hodin (15 dní), přičemž doba volání na jedno nabití je přibližně 420 minut.

Fotoaparát VGA, rádio FM a hudební přehrávač

Telefon ALIGATOR A670 Senior má integrovaný fotoaparát VGA s rozlišením 0,3 megapixelu pro pořizování fotografií. Mezi možnosti zábavy patří FM rádio a přehrávač hudby a videa, mezi další funkce patří budík , svítilna a kalkulačka. Snadnou konektivitu zajišťuje rozhraní Bluetooth a součástí balení je také nabíjecí stojánek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.8 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Typ telefonu Vyklápěcí
Podpora sítě 2G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Aligator V710 Senior čierny

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi