Aligator Scooter Pro

9 990 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 19. 09. 2021
Jak získáte slevu
7 992 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrická koloběžka Aligator Scooter Pro, která bude ideálním společníkem na cestu do práce, nákupy nebo jen tak pro zábavu. Složení a rozložení koloběžky je možné pomocí skládacího mechanismu za 2 sekundy. Vybavena 350W bezúdržbovým motorem s nímž vyvinete rychlost až 25 km/h. Baterie se nabíjí 3-4 hodiny a na jedno nabití pojdete přibližně 25 km. Má 3 režimy pro omezení maximální rychlosti. Pomalý - 8 km/h, střední - 15 km/h a 25 km/h - rychlý režim. Jízdu ve tmě a za snížené viditelnosti umožňuje přední a zadní světlo, během brzdění se navíc rozsvítí zadní brzdové světlo. Koloběžka disponuje kotoučovou a elektronickou rekuperační brzdou, díky které dobíjíte akumulátor. Maximální nosnost koloběžky je 120 kg. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma
  • sleva s kódem 1 998 Kč

Popis produktu

350W výkon a 3 režimy rychlosti

Výkonný elektrický motor umožňuje rychlou jízdu nejen po rovině. Pohodlné nastavení režimu rychlosti. Díky vysoké kapacitě baterie může koloběžka na jedno nabití ujet až 25 km. Bude jen na vás, který z režimů rychlosti si nastavíte. Pomalý 8 km/h režim, střední 15 km/h nebo rychlý 25 km/h režim.

Konstrukce s úctyhodnou nosností

Díky skládacímu mechanismu s aretací můžete koloběžku bez námahy složit a rozložit za 2 sekundy a pohodlně ji odnést v jedné ruce. Vezměte ji všude s sebou. Promyšlená konstrukce využívající leteckou slitinu hliníku, která umožnila zvýšit nosnost až na 120 kg při zachování velmi nízké hmotnosti - pouhých 13,9 kg.

8,5" pneumatiky

Unikátní konstrukce zajišťuje odpružení 8,5" perforovaných kol, které jsou zárukou pohodlné jízdy bez zbytečného rachocení. Jsou bezdušové, proto nedostanete žádný defekt a nemusíte je ani nahustit.

Sklopný stojan a bezpečné stupátko

Součástí koloběžky je i skládací stojan, který jednoduše složíte a zafixujete koloběžku v přirozené poloze. Je vybaven profilovaným pogumovaným povrchem, který zabraňuje sklouznutí boty, pomáhá bezpečnější jízdě a stabilnější kontrole.

Kotoučová nebo rekuperační brzda

Při jízdě můžete podle potřeby zvolit použití vysoce výkonné kotoučové brzdy nebo elektronické rekuperační brzdy. Levou rukou ovládáte zadní kotoučovou, pravou aktivujete přední elektronickou rekuperační brzdu. Při brzdění tato elektronická brzda přeměňuje pohybovou energii na elektřinu, která se používá na dobití baterie. Je dokonale ekologická, protože šetří mechanickou brzdu, eliminuje prach z obložení a také prodlužuje dojezd koloběžky.

LED světlomety

Přední a zadní LED světlomety zajistí bezpečnou jízdu za šera či tmy. Přední LED světlomet můžete podle potřeby aktivovat přímo z ovládacího panelu. U zadního LED světlometu si můžete zvolit, zda se má automaticky zapnout po stisknutí brzdové páky nebo zda má zůstat rozsvícený po celou dobu.

Mobilní aplikace

Pomocí zabudovaného rozhraní bluetooth rozhraní můžete koloběžku snadno propojit s mobilní aplikací, která zaznamenává vaše ujeté kilometry, aktuální stav baterie či přináší mnoho jiných funkci koloběžky. Vše budete mít na dosah ruky ve vašem zařízení.

Používej vyznačené cyklistické stezky

Pokud je to možné, použij trasu a cestu vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi na okraji vozovky. Respektuj všechny dopravní předpisy. Nepoužívej na jízdu chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při cyklistice, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj všechny dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Ber ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hmotnost 13,9 Kg
  • Kapacita baterie 7,5 Ah
  • Výkon motoru 350 W

Další vlastnosti

Značka: Aligator
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 120 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 25 km/hod.
Dojezd: 25 km
Výkon motoru: 350 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 17 cm
Výška: 111,5 cm
Hloubka: 111,5 cm
Hmotnost: 13,9 Kg

Obsah balení

Obsah balení: napájecí kabel, adaptér

Baterie

Doba nabíjení: 4 hod.
Kapacita baterie: 7,5 Ah
Baterie: 36 V

Další parametry

Display: LED
Doporučený věk: 18
Světlá: Ano

Ostatní

Kód produktu: 8595181196687

Všechny parametry

Recenze Aligator Scooter Pro

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Aligator Scooter Pro