Aligator D950 stříbrný


Telefon, 3,5" displej, Rozlišení: 480x320 px displej, Slot pro paměťovou kartu, Bluetooth, Dual SIM, 2 Mpx hlavní fotoaparát, 2000 mAh baterie, mini sim, Konektor: Micro USB, Podpora sítě: 2G. Více info


Cena 1 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 12 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Klasický mobilní telefon Aligator D950 ve stříbrném provedení s kovovým tělem, 3,5" displejem, SOS lokátorem, baterií s kapacitou 2 000 mAh a dvěma sloty na SIM karty.

Ultratenké kovové tělo

Aligator D950 nabízí velký 3,5" displej s rozlišením 320 × 480 pixelů. Ultratenké kovové tělo vypadá exkluzivně a moderně. Telefon má pohodlnou klávesnici se samostatnými tlačítky a čtyřsměrným joystickem.

Lokátor SOS

Funkce umožňuje aktivovat tísňové volání a odeslat polohu telefonu pouhým stisknutím tlačítka. Telefon využívá k určení své polohy mobilní síť GSM, takže funguje i v interiéru. Funkci SOS lokátoru lze ovládat i na dálku prostřednictvím SMS zpráv. Uživatel odešle telefonu speciální zprávu SMS a ten odpoví odesláním zprávy SMS s aktuální polohou. Snadno tak zjistíte, kde se váš blízký nachází.

Obrázkové menu a funkce

Mobil zaujme obrázkovým menu, přehledným písmem, kalendářem s upomínkami, podporou multimediálních zpráv MMS, kalkulačkou, přehrávačem a mnoha dalšími funkcemi. Vzdálená správa telefonu umožňuje přidávat kontakty a připomenutí kalendáře prostřednictvím SMS.

Dlouhá výdrž baterie

Aligator D950 překvapí také dlouhou výdrží baterie. Telefon je vybaven baterií Li-Ion s kapacitou 2 000 mAh. Zaručuje 6 hodin hovoru a 7 dní v pohotovostním režimu. Baterii lze nabíjet pomocí kabelu s konektorem micro USB.

Další funkce

Mobilní telefon je vybaven přehrávačem hudby a videa a 2Mpx fotoaparátem. Paměť zařízení můžete rozšířit pomocí karty microSD/XC. Sluchátka můžete připojit pomocí konektoru 3,5 mm jack. K dispozici je také 2× slot pro mini SIM kartu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3.5 "
Rozlišení displeje (px) 480x320
Typ telefonu Klasický
Podpora sítě 2G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Aligator D950 stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi