Aligator A900 Senior červený

Klasický mobilní telefon Aligator A900 Senior v červeném provedení je určen pro nenáročné uživatele anebo pro důchodce. Vyniká skvěle čitelným 3,2" LCD displejem s rozlišením 320 x 240 pixelů a velkými tlačítky. Telefon v sobě skrývá skvělé funkce, jako je například SOS lokátor využívající GSM lokalizaci a GPS, který je možný aktivovat pomocí SOS tlačítka i vzdáleným přístupem. Telefon je dále vybaven VGA fotoaparátem, hudebním přehrávačem, slotem na microSD karty a podporou Dual SIM. Baterie s kapacitou 1600 mAh poskytne dostatek energie až na dva týdny provozu v pohotovostním režimu. Spolu s telefonem dostanete nabíjecí stojánek. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Velký displej a jednoduché ovládání

Aligator A900 Senior přichází s velkým barevným LCD TFT displejem, jehož úhlopříčka činí 3,2". Rozlišení displeje je 320 x 240 pixelů, takže bude obraz skvěle čitelný i pro osoby s horším zrakem. Displej disponuje i dostatečně silným podsvícením, takže bude skvěle čitelný i během slunných dní. Pod displejem se nachází skvěle rozvržená klávesnice, která je tvořena velkými tlačítky, aby byla obsluha telefonu maximálně jednoduchá. Nově je telefon vybaven také navigační klávesou, která zjednoduší pohyb v menu telefonu.

SOS lokátor

Užitečnou funkcí, kterou je Aligator A900 Senior vybaven, je SOS lokátor. Tento lokátor pracuje na základě GMS lokalizace a také spolupracuje s GPS, takže bude lokalizace telefonu velmi přesná. Získat polohu a odeslat ji na předvolená čísla, je možné pomocí SOS tlačítka, které se nachází na zadní straně telefonu. Žádost o lokalizování telefonu lze vyvolat i vzdáleným přístupem z přednastavených čísel. Nebudete se tak muset obávat, když váš blízký zabloudí nebo se ztratí. Během okamžiku zjistíte jeho polohu a budete mu ihned moci zajistit pomoc.

Dlouhá výdrž baterie s upozorněním pomocí zprávy

Další skvělou vlastností je i dlouhá výdrž na jedno nabití. Telefon je vybaven baterií s kapacitou 1600 mAh. S tímto množství energie si telefon vystačí až na dva týdny v pohotovostním režimu. Při slabé baterii je možné si nastavit upozornění nejen na telefonu, ale toto upozornění je možné poslat na předvolená čísla prostřednictvím SMS, takže můžete svému blízkému zavolat a ujistit se, že svůj telefon nabije. K telefonu je dodáván praktický nabíjecí stojánek, který umožní jednoduché a pohodlné nabíjení.

Další funkce

Mobilní telefon Aligator A900 Senior si poradí se základními funkcemi, jako je telefonování a posílání SMS či MMS zpráv. Dále je vybaven multimediálním přehrávačem a také základním VGA fotoaparátem. Dále je telefon vybaven slotem na microSD karty a také dvěma sloty pro SIM karty. Telefon je také vybaven krokoměrem, který umožní vlastníkovi telefonu sledovat svou každodenní aktivitu a pomůže mu udržovat svou kondici.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka (") 3,2 "
  • 3G Ne
  • Rozlišení displeje (px) 320x240
  • Kapacita 256 MB
  • Typ telefonu Klasický

Další vlastnosti

Značka: Aligator
Voděodolný: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka ("): 3,2 "
? Rozlišení displeje (px): 320x240

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šírka: 59,6 mm
Výška: 13,5 mm
Délka: 133 mm
Hmotnosť: 115 g

Funkce

? GPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí stojánek, návod

Mobilní sítě

? 3G: Ne
? Podpora Dual SIM: Ano

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ano
Kompat.paměť.karty: micro SD

Baterie

Kapacita batérie: 1600 mAh

Fotoaparát

Rozlišení hl.fotoaparátu: 1,3 Mpx

Rádio

FM rádio: Ano

Datové uložiště

Kapacita: 256 MB

Vzhled

Typ telefonu: Klasický
? Telefon pro starší: Ano

Ostatní

Kód produktu: 8595181135624

Všechny parametry

Recenze Aligator A900 Senior červený

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Aligator A900 Senior červený