Aligator A900 Senior černý

Vyberte si jinou variantu

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Klasický mobilní telefon Aligator A900 v černém provedení je určený pro nenáročné uživatele anebo pro důchodce. Vyniká skvěle čitelným 3,2" LCD displejem s rozlišením 320 x 240 pixelů a velkými tlačítky. Telefon ukrývá skvělé funkce jako je například SOS lokátor využívající GSM lokalizaci a GPS, který je možný aktivovat pomocí SOS tlačítka i vzdáleným přístupem. Telefon já dále vybavený VGA fotoaparátem, hudebním přehrávačem, slotem na microSD karty a podporou Dual SIM. Baterie s kapacitou 1600 mAh poskytne dostatek energie až na dva týdny provozu v pohotovostním režimu. Spolu s telefonem dostanete nabíjecí stojánek. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Velký displej a jednoduché ovládání

Aligator A900 Senior přichází s velkým barevným LCD TFT displejem, jehož úhlopříčka činí 3,2". Rozlišení displeje je 320 x 240 pixelů, takže bude obraz skvěle čitelný i pro osoby s horším zrakem. Displej disponuje i dostatečně silným podsvícením, takže bude skvělá čitelnost i během slunných dní. Pod displejem se nachází skvěle rozvržená klávesnice, která je tvořena velkými tlačítky, aby byla obsluha telefonu maximálně jednoduchá. Nově je telefon vybavený také navigační klávesou, která zjednoduší pohyb v menu telefonu.

SOS lokátor

Užitečnou funkcí, kterou je Aligator A900 Senior vybavený, je SOS lokátor. Tento lokátor pracuje na základě GMS lokalizace a také spolupracuje s GPS, takže bude lokalizace telefonu velmi přesná. Získat polohu a odeslat ji na předvolená čísla je možné pomocí SOS tlačítka, které se nachází na zadní straně telefonu. Žádost o lokalizování telefonu lze vyvolat i vzdáleným přístupem z přednastavených čísel. Nebudete se tak muset obávat, když váš blízký zabloudí nebo se ztratí, během okamžiku zjistíte jeho polohu a budete mu ihned moci zajistit pomoc.

Dlouhá výdrž baterie s upozorněním pomocí zprávy

Další skvělou vlastností je i dlouhá výdrž na jedno nabití. Telefon je vybavený baterií s kapacitou 1600 mAh. S tímto množství energie si telefon vystačí až na dva týdny v pohotovostním režimu. Při slabé baterii je možné si nastavit upozornění nejenom na telefonu, ale toto upozornění je možné poslat na předvolená čísla prostřednictvím SMS, takže můžete svému blízkému zavolat a ujistit se, že svůj telefon nabije. K telefonu je dodávaný praktický nabíjecí stojánek, který umožní jednoduché a pohodlné nabíjení.

Další funkce

Mobilní telefon Aligator A900 Senior si poradí se základními funkcemi, jako je telefonování, poslání SMS anebo MMS zpráv. Dále je vybavený multimediálním přehrávačem a také základním VGA fotoaparátem. Dále je telefon vybavený slotem na microSD karty a také dvěma sloty pro SIM karty. Telefon je také vybavený krokoměrem, který umožní vlastníkovi telefonu sledovat svou každodenní aktivitu a pomůže mu udržovat svou kondici.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 3,2 "
  • 3G Ne
  • Rozlišení displeje (px) 320x240
  • Kapacita 256000 MB
  • Typ telefonu Klasický

Další vlastnosti

Značka: Aligator
Voděodolný: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 3,2 "
? Rozlišení displeje (px): 320x240

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,6 mm
Výška: 13,5 mm
Délka: 133 mm
Hmotnost: 115 g

Funkce

? GPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí stojánek, návod

Mobilní sítě

? 3G: Ne
? Podpora Dual SIM: Ano

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ano
Kompat.paměť.karty: micro SD

Baterie

Kapacita baterie: 1600 mAh

Fotoaparát

Rozlišení hl.fotoaparátu: 1,3 Mpx

Rádio

FM rádio: Ano

Datové uložiště

Kapacita: 256000 MB

Vzhled

Typ telefonu: Klasický
? Telefon pro starší: Ano

Ostatní

Kód produktu: 8595181135839

Všechny parametry

Recenze Aligator A900 Senior černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Aligator A900 Senior černý