Aligator A900 Senior černý

  • Výprodej

Telefon, 3,2" displej, Rozlišení: 320x240 px displej, Interní úložiště: 256 MB, Slot pro paměťovou kartu, Bluetooth, Dual SIM, 1,3 Mpx hlavní fotoaparát, 1600 mAh baterie, mini sim, Konektor: Micro USB, Podpora sítě: 2G. Více info

Barva


Cena 1 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,7 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Klasický mobilní telefon Aligator A900 v černém provedení je určen pro nenáročné uživatele nebo seniory. Vyniká skvěle čitelným 3,2" LCD displejem s rozlišením 320 × 240 pixelů a velkými tlačítky. Telefon v sobě skrývá skvělé funkce, jako je například SOS lokátor využívající GSM lokalizaci a GPS, který je možný aktivovat pomocí SOS tlačítka i vzdáleným přístupem. Telefon je dále vybaven VGA fotoaparátem, hudebním přehrávačem, slotem na microSD karty a podporou Dual SIM. Baterie s kapacitou 1600 mAh poskytne dostatek energie až na dva týdny provozu v pohotovostním režimu. Spolu s telefonem dostanete nabíjecí stojánek.

Velký displej a jednoduché ovládání

Aligator A900 Senior přichází s velkým barevným LCD TFT displejem, jehož úhlopříčka činí 3,2". Rozlišení displeje je 320 × 240 pixelů, takže bude obraz skvěle čitelný i pro osoby s horším zrakem. Displej disponuje i dostatečně silným podsvícením. Pod displejem se nachází skvěle rozvržená klávesnice, která je tvořena velkými tlačítky, aby byla obsluha telefonu maximálně jednoduchá. Nově je telefon vybaven také navigační klávesou, která zjednoduší pohyb v menu telefonu.

SOS lokátor

Užitečnou funkcí, kterou je Aligator A900 Senior vybaven, je SOS lokátor. Tento lokátor pracuje na základě GMS lokalizace a také spolupracuje s GPS, takže bude lokalizace telefonu velmi přesná. Získat polohu a odeslat ji na předvolená čísla, je možné pomocí SOS tlačítka, které se nachází na zadní straně telefonu. Žádost o lokalizování telefonu lze vyvolat i vzdáleným přístupem z přednastavených čísel. Nebudete se tak muset obávat, když váš blízký zabloudí nebo se ztratí. Během okamžiku zjistíte jeho polohu a budete mu ihned moci zajistit pomoc.

Dlouhá výdrž baterie s upozorněním pomocí zprávy

Další skvělou vlastností je i dlouhá výdrž na jedno nabití. Telefon je vybaven baterií s kapacitou 1 600 mAh. S tímto množství energie si telefon vystačí až na dva týdny v pohotovostním režimu. Při slabé baterii je možné si nastavit upozornění nejen na telefonu, ale toto upozornění je možné poslat na předvolená čísla prostřednictvím SMS, takže můžete svému blízkému zavolat a ujistit se, že svůj telefon nabije. K telefonu je dodáván praktický nabíjecí stojánek, který umožní jednoduché a pohodlné nabíjení.

Další funkce

Mobilní telefon Aligator A900 Senior si poradí se základními funkcemi, jako je telefonování a posílání SMS či MMS zpráv. Dále je vybaven multimediálním přehrávačem a také základním VGA fotoaparátem. Dále je telefon vybaven slotem na microSD karty a také dvěma sloty pro SIM karty. Telefon je také vybaven krokoměrem, který umožní vlastníkovi telefonu sledovat svou každodenní aktivitu a pomůže mu udržovat svou kondici.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3.2 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Kapacita 256 MB
Typ telefonu Klasický
Podpora sítě 2G

Hodnocení

3,7 / 5

3 recenze Aligator A900 Senior černý

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

antonie

18. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Dobrá


  • Jednoduché ovládání
  • Ideální pro seniory
  • Malá výdrž baterie

Po dvou dnech používáni bych uvítala výměnu výrobku.


Miroslav

12. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


Pro seniorku.


Jitka

30. 7. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Pěkný mobil.
  • Velký a čitelný displej.
  • Silná baterie
  • Slabí fotoaparát, ale s tím se počítalo.

Splnil mé očekávání.