Popis produktu

Aliens: Fireteam Elite je hra určena pro platformu PlayStation 5. Odehrává se v kultovním světě Aliens, ve kterém záhadný nouzový signál přesměruje vaši bojovou jednotku do vnějších kolonií, kde už na vás čekají smrtící legie xenomorfů, tajemství a prastaré mimozemské trosky. Bojujte proti vlnám děsivých xenomorfů a syntetickým nepřátelům z řad Weyland-Yutani. Vytvořte si a přizpůsobte vlastního koloniálního bojovníka. Vyberte si z celé řady tříd, zbraní, vybavení a perků a bojujte proti obrovské přesile ve čtyřech jedinečných kampaních.

 

Jedinečný lov

Sehrajte klíčovou roli v epických událostech, které se odehrávají 23 let po původní trilogii Vetřelce, jako koloniální mariňák na palubě UAS Endeavor, kde bojujete proti děsivé hrozbě xenomorfů. Uchvátí vás strhující grafika, jedinečný nepřátelé, silné zbraně a vybavení, děsivé zvuky a realistické prostředí.

Zaútočte

Postavte se obrovské přesile s více než 20 druhy nepřátel včetně 11 různých xenomorfů, přičemž každý má jinou inteligenci a dokáže vás různě přepadnout, přelstít a zlikvidovat. Využívejte kryty a týmovou spolupráci, abyste přežili mimozemskou hrozbu.

Přizpůsobte si tým

Máte na výběr z 5 unikátních tříd - střelec, demoliční expert, technik, doktor a průzkumník. Každý z nich má vlastní speciální schopnosti a perky. Rozsáhlý arzenál vám nabízí více než 30 zbraní a 70 doplňků.

Aliens: Fireteam Elite - PS4 hra

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Aliens: Fireteam Elite hra pro PS5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi