Alcatel MoveTime Track&Talk modro červené vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

1 698 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 1 999 Kč
Ušetříte: 15 %
Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

1 698 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 1 999 Kč
Ušetříte: 15 %
Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 16,98 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Smart hodinky ALCATEL MOVETO Track & Talk v modré barvě jsou určeny pro děti ve věku od 4 do 10 let. Představují kompaktní zařízení s množstvím funkcí pro monitorování pohybu či kroků vašeho dítěte. Všechny údaje můžete sledovat v aplikaci MOVETO ve vašem smartphonu. Hodinky podporují SIM karty, takže vaše děti mohou telefonovat, či přijímat a odesílat zprávy na 10 kontaktů. Samozřejmostí je ukazatel času, data, stavu baterie. K dispozici mají i nastavení bezpečné zóny. Pokud dítě zónu překročí, hodinky vám zašlou notifikaci, že dítě opustilo bezpečnou zónu. Disponují Wi-Fi, Bluetooth, GPS, LED displejem a baterií s výdrží 4 dní.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Hodinky pro děti

Smart hodinky ALCATEL MoveTime Track & Talk jsou určeny dětem ve věku od 4 do 10 let, tomu je také přizpůsobené jejich ovládání a konstrukce. Displej je dostatečně velký pro zobrazení dat jako je čas či stav baterie. Hodinky nejsou objemné, takže nezatěžují ruku. Díky podpoře SIM karty máte možnost nastavit pro vaše dítě bezpečnou zónu. To znamená, že vymezíte prostor, ve kterém se vaše dítě běžně pohybuje, v případě, že dítě prostor opustí, hodinky vyšlou do vašeho smartphonu upozornění a vy můžete dítěti zavolat nebo poslat hlasovou zprávu.

Bezpečnost

Jako rodič můžete v kombinaci s GPS, GSM, Wi-Fi a speciální aplikací pro Andorid/OS smartphony sledovat pohyb vašeho dítěte v reálném čase, ať se nacházíte kdekoli. Předinstalované aplikace umožňují provést hovor a posílat hlasové zprávy. Hodinky vydrží bez nabíjení až 4 dny. Do jejich paměti lze uložit 10 kontaktů, z nichž 5 lze nastavit na rychlou volbu.

Hravý a odolný design

Hodinky ALCATEL MoveTime Track & Talk  jsou pestrobarevné v modro oranžové kombinací. Kompaktní design nezatěžuje dětské zápěstí a nepřekáží při pohybu. Děti zaručeně potěší svým designem i funkcemi. Jsou vybaveny odolnou konstrukcí, která se pyšní standardem IP65. Bez problémů odolají prachu nebo tekoucí vodě. Děti si mohou hrát v písku, či mýt ruce bez obav, že poškodí hodinky.

Sledujte statistiky

Díky vestavěným funkcím jako je krokoměr nebo statistiky o pohybu dětí můžete sledovat všechny naměřené údaje v aplikaci MoveTime ve vašem smartphonu. Budete mít pod kontrolou pohyb dětí během celého dne. Hodinky ALCATEL MoveTime Track & Talk vám umožní být stále v kontaktu s vašimi malými dětmi, i když jste v práci a dítě je ve škole či ve školce. Dopřejte sobě větší klid.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Dotyková obrazovka: Ano

Další vlastnosti

Značka: Alcatel
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ne
Určené pro: dětské
Slot na SIM: Ano

Konektivita

iBluetooth: Ano
Nabíjení z USB: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šířka: 48,2 mm
Výška: 10,7 mm
Hmotnost: 40 g
Hloubka: 42,2 mm
Barva řemínku: modrá
Barva hodinek: modrá

Obsah balení

Obsah balení: Hodinky nabíječka, návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano
Zobrazení: LED

Operační systém

Podporovaný OS: IOS

Baterie

Výdrž baterie: 4 Dny

Další parametry

Typ nabíjení: USB
Vodovzdornost: voděodolný

Materiál

Materiál těla hodinek: plast

Funkce

Ant Plus: ne

Ostatní

Kód produktu: SW10-2GALCZ1

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru