AL-KO GTE 450 Comfort


Strunová sekačka, Typ sekačky: elektrická, Výkon: 0,45 kW. Více info


Cena 1 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 18 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický vyžínač AL-KO GTE 450 Comfort vám poskytne přesné strunové sekání ve všech polohách. Má teleskopickou hliníkovou tyč s nastavitelnou rukojetí, díky které bude vaše práce a manipulace s přístrojem maximálně pohodlná. Hlavici elektrického vyžínače lze vyklopit nebo sklopit. Máte možnost nastavení sklonu strunové hlavice na tři různé stupně a tak se můžete snadno dostat i na méně přístupná místa a usnadnit si sečení. AL-KO GTE 450 Comfort vám zaručí přesné a pohodlné sečení vašeho trávníku nebo jakéhokoli nežádoucího porostu ve vaší zahradě.

Kvalitní sečení

Jednoduché sečení ve všech polohách a snadnou pohodlnou obsluhu si můžete užívat také díky nastavitelné rukojeti a třístupňovému nastavení sklonu hlavice elektrického vyžínače AL-KO GTE 450 Comfort. Sečení je velmi jednoduché a praktické a díky snadnému nastavení se můžete dostat i na místa, která jsou obtížně dostupná. S elektrickým vyžínačem můžete kvalitně odstranit i trávu a plevel pod keři, lavičkami a jinými hůře dostupnými místy. Teleskopická hliníková tyč má možnost nastavení rukojeti, což vám také zaručí pohodlnou práci a obsluhu. Strunová hlavice vyžínače je sklopná a výklopná a tak si ji můžete přizpůsobit dle vaší potřeby.

Výhody elektrického vyžínače

Pomocí otočné strunové hlavice elektrického vyžínače AL-KO GTE 450 Comfort můžete jednoduše posekat i převislé hrany trávníku. Hlavici lze otočit nejvýše o 180°. Váš trávník získá krásný vzhled a bude kvalitně udržován až po jeho okraj. O správnou délku a pohodlnou pracovní polohu strunové sekačky se stará její teleskopická hliníková tyč a flexibilní madlo, díky kterému lze elektrickou sekačku snadno a rychle seřizovat. Sekačka disponuje i ochranným krytem a funkcí vymezení vzdálenosti a tak můžete klidně a jednoduše sekat i pod keři nebo blízko stěn a zdí a nemusíte se bát jejich poškození.

Pohodlná manipulace

Vyžínač AL-KO GTE 450 Comfort disponuje také automatickým poklopem a náhradními cívkami. Pracovní šířka (záběr) elektrického vyžínače AL-KO GTE 450 Comfort je 30 cm. Sekačka je výborným pomocníkem, který se postará o skvělý vzhled vaší zahrady i na obtížně přístupných místech. Ovládání sekačky je velmi jednoduché a pohodlné. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zaručuje práci bez únavy a bolestí rukou.

Technická specifikace AL-KO GTE 450 Comfort

  • Napájení: 230 V, 50 Hz
  • Příkon: 450W
  • Šířka záběru: 30 cmFlexibilní rukovat
  • Teleskopická hliníková tyč
  • Otočná strunová hlavice
  • 3-stupňové nastavení strunové hlavice

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 450 W
Typ sekačky elektrická
Výkon 0.45 kW
Teleskopická rukojeť Ano
Nastavení úhlu sekací hlavy Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AL-KO GTE 450 Comfort

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi