AL-KO 40 E


Elektrická sekačka, Typ sekačky: elektrická, Příkon: 1400 W, Záběr: 40 cm, Objem koše: 43 l, Výška střihu: 28-68 mm. Více info


Cena 4 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 48 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrická rotační sekačka AL-KO Comfort 40 E je zařízení pro využití v zahradě, které se s lehkostí postará hned o tři funkce: dokáže sekat a sbírat posekanou trávu a také mulčovat. Sekačka je díky své nízké váze snadno ovladatelná, široká kola, kterými je vybavena pečují o pohodlný a optimální pohyb. Ergonomicky tvarovaná rukojeť je navíc také nastavitelná a spolu s jednoduchým nastavením výšky střihu se stará o bezproblémový chod a obsluhu. K dispozici je 6 volitelných úrovní střihu. AL-KO Comfort 40 E je vhodná pro větší upravované pozemky, do 600 m2 a pracuje se šířkou střihu 40 cm.

Prakticky využitelný model od AL-KO zajímavý svojí propracovaností a jednoduchostí v ovládání. Konstruktéři mysleli především na dokonalou funkčnost a komfort při používání.

Jelikož sekačka AL-KO Comfort 40 E nabízí více funkcí, je jen na vás, kterou si vyberete a využijete. Můžete použít klasické sečení a zároveň zachytávání trávy do sběrného koše nebo použít mulčovací klín. Ten jednoduše nasadíte namísto sběrného koše a jemně posekaná tráva poslouží jako přírodní hnojivo. Při procesu se tráva rozseká na drobnou drť. Ta se dostane ke kořínkům trávy, kde se rozloží, trávu pohnojí a zároveň zabrání úniku vláhy. Mulčování je ideálním způsobem hnojení a péče o trávník. Takto vyřešíte i další problém, kam s posekanou trávou.

Množství vylepšení se stará o váš komfort při obsluze. Ergonomicky tvarovaná rukojeť se nejen pohodlně drží ale je také jednoduše nastavitelná a v neposlední řadě dělá ze sekačky dobře skladného pomocníka. Práce je pohodlná, nezatěžuje vaše tělo a není až tak únavná.

AL-KO Comfort 40 E je vybavena rukojetí pro přenášení. Ta jednak poslouží k překládání celé sekačky nebo ji můžete využít při manipulaci se sběrným košem.

Pohodlné je centrální nastavení výšky střihu. Poslouží k tomu jedno madlo. S jeho pomocí a také díky vybavení silnou pružinou je nastavení rychlé a snadné. K dispozici je 6 různých výšek střihu, v rozmezí 28-68 mm.

Sekačka má klínovitý tvar, což ji předurčuje k bezproblémovému sečení i pod keři a stromy. Je opatřena čtyřmi XL koly pro dokonalý pohybový komfort.

 

  • Výkon: 1400 W
  • Napájení: 230V
  • Výška střihu: 28 - 68 mm (6 nastavitelných poloh)
  • Sekací těleso: Plast PP
  • Průměr kol (přední / zadní): 165 / 200 mm
  • Určeno pro travnaté plochy do: 600 m2
  • Hmotnost: 19 kg

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 19 Kg
Objem koše 43 L
Příkon 1400 W
Záběr 40 cm
Typ sekačky elektrická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AL-KO 40 E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi