Al-Ko 38 E elektrický provzdušňovač

  • Výprodej

Provzdušňovač trávníku, Typ provzdušňovače: Elektrický, Objem koše: 55 l, Výkon: 1,3 kW. Více info


Cena 3 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 33 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktický provzdušňovač AL-KO 38 E je dobře využitelný pro úpravu větších zatravněných ploch (do 800m2). Je poháněn 1300W elektrickým motorem a zvládá 3 funkce: frézování, provzdušňování a sbírání. Důležitým parametrem je, že se dá centrálně nastavit jedna z 5 pracovních hloubek. Součástí balení je frézovací nástavec vybaven 14 speciálními noži z tvrzené oceli a provzdušňovací nástavec s 24 ocelovými pružinami s excentrickým upevněním. Výměna uvedených nástavců je velmi jednoduchá, bez jakéhokoliv nářadí, jen pomocí nastavitelné šroubu. K vašemu pohodlí je přizpůsobena i rukojeť provzdušňovače, jejíž výše se dá přestavit.

AL-KO 38 E je kvalitní pomocník, se kterým zvládnete hned tři funkce, frézování, provzdušňování a sběr trávy do koše. K tomu je v balení dodáván frézovací válec, provzdušňovací válec a také sběrný vak. Obsluha přístroje je velmi jednoduchá. Pracuje s dostatečnou šířkou pro rychlé provzdušnění (pracovní šířka provzdušňování 37cm) nebo frézování (pracovní šířka frézování 38cm).

Nástavce

Frézovací nástavec je vybaven 14 speciálními noži z tvrzené oceli a provzdušňovací nástavec s 24 ocelovými pružinami s excentrickým upevněním. Výměnu válců zvládnete bez použití nářadí, vše zvládnete pomocí nastavení šrouby a matice. O tom, zda jste válec správně nasadili, vás vyrozumí bezpečnostní ukazatel.Správná pracovní hloubka

Máte možnost využít a nastavit jednu z pěti pracovních hloubek. Nastavení je zase velmi snadné, stačí rukou otočit spínač a centrálně nastavit hloubku. Je to dost důležitá vlastnost abyste zabránili opotřebení nebo dokonce poškození kořenů trávy.

Nastavitelná pracovní výška

Aby vaše práce byla maximálně příjemná a nezatěžovala vás, nabízí AL-KO 38 E možnost nastavení pro vás vyhovující výšky rukojeti. Díky čemuž je přístroj i jednoduše skladný.

Provzdušňování (vertikutace)

vertikutace se používá k odstranění zplstnatělá zbytků trávy, plevele a také na prořezání vrchní vrstvy půdy. Následně se zlepší příjem živin, vzduchu a vláhy a zlepší se prokořeněný trávy a trávník se omlazuje. Před vertikutaci je třeba trávník posekat a následně prořezat, podélné a příčné. Důležité je posbírat vysekané plsť, trávník zalévat a hnojit. A tak pomocí tohoto přístroje AL-KO 38 E budete mít krásný trávník.

  • Výkon : 1300 W
  • Napájení : 230 V
  • Provzdušňovací válec : 24 ocelových pružin
  • Frézovací válec: 14 ocelových nožů
  • Žací těleso : Plast PP
  • Pro travnaté plochy do: 800 m2

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výkon 1.3 kW
Motor-Výrobce AL-KO
Typ provzdušňovače Elektrický
Pracovní šířka provzduš. 37 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Al-Ko 38 E elektrický provzdušňovač

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi