AKG N20NC černá

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 52,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pohodlná sluchátka AKG N20NC v černé barvě s technologií aktivního potlačení okolního hluku. Klasické špunty do uší nabízejí frekvenční rozsah 12 - 22 kHz a citlivost 116 dB SPL/V. Určená jsou pro ty, kteří dennodenně cestují a chtějí se oprostit od okolního šumu. Vývojáři firmy AKG zaručují referenční kvalitu zvuku. Zapnutý NC modul dokáže fungovat až 20 hodin, dobíjí se prostřednictvím microUSB. Po jeho vybití lze sluchátka používat v klasickém pasivním režimu. Disponují třítlačítkovým ovladačem, který je spojitelný se systémy Android i iOS. Dodávána jsou s adaptérem pro použití v letadle, ochranným pouzdrem a různými velikostmi adaptérů do uší. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Pohodlí při cestování

Sluchátka AKG N20NC jsou určena pro ty, kteří dennodenně cestují, například do práce. Nabízejí velmi kvalitní a výjimečný zvuk. Vývojáři firmy AKG zaručují referenční kvalitu zvuku. Fungují ve frekvenčním rozmezí 12 - 22 kHz, impedance je 16 ohmů, citlivost 166 dB SPL/V a maximální vstupní síla 10 mW. Patří do skupiny klasických drátových sluchátek s délkou kabelu 120 cm. Jejich celková hmotnost činí 40 gramů.

Technologie Active Noise Cancellation

Disponují technologií NC, která aktivně potlačuje okolní šum a hluk. Proto jsou přímo ideální pro jedince, kteří se během cestování chtějí oprostit od okolních rušivých elementů. Zapíná a vypíná se jednoduchým dvoupolohovým spínačem. Přídavný modul je zhotoven z plastu, ale přesto to neubírá na jeho kvalitě. Nabíjí se přes microUSB kabel a dokáže fungovat v aktivním režimu 20 hodin.

Ověřená kvalita

Sluchátka nabízejí výjimečný zvuk, hrají skvěle se špičkovou čitelností a přesným poslechem. Jejich tělo je vyrobeno z hliníku, polovina kabelu je pogumovaná a druhá opletená. Disponují integrovaným mikrofonem a klasickým třítlačítkovým ovladačem (na ovládání skladeb a vyřízení telefonního hovoru). Možnost připojit je k zařízením s iOS či Android systémem. Dodávána jsou s adaptérem pro použití v letadle, ochranným pouzdrem, čisticím nástrojem, různými velikostmi špuntů do uší a přenosným sáčkem.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Ano Vestavěný mikrofon
 • 12-22000 Frekvenční rozsah (Hz)
 • 116 db Citlivost
 • 16 OHM Impedance
 • 3,5 mm Rozhraní
 • do uší Styl nošení
 • Ano Ovládání hlasitosti
 • Ano Potlačení šumu
 • Ne Odnímatelný kabel
 • 1,2 m Délka kabelu

Další vlastnosti

Značka: Akg
Impedance: 16 OHM
Ovládání přehrávání: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 40,2 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 12-22000
Citlivost: 116 db
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Konektivita

Rozhraní: 3,5 mm
Odnímatelný kabel: Ne
Délka kabelu: 1,2 m

Vzhled

Styl nošení: do uší

Ostatní

Kód produktu: AKGN20NCBLK

Všechny parametry

Recenze AKG N20NC černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se