Ajax KeyPad 8722 black klávesnice

  • Doprava zdarma

Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 2 790 Kč

27,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Ajax KeyPad 8722 v černé barvě je bezdrátová dotyková klávesnice, umožňující snadné ovládání zabezpečovacího systému zadáním číselného kódu či stiskem tlačítka. Umožňuje plné nebo částečné zabezpečení systému, včetně ohlášení tichého poplachu. Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži, nastavitelný interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace. Oceníte jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu. Napájení je pomocí dodaných baterií 4× AAA.

Jednoduché ovládání zabezpečovacího systému

Ajax KeyPad je bezdrátová dotyková klávesnice, umožňující jednoduché ovládání zabezpečovacího systému zadáním číselného kódu či stisknutím tlačítka. V krizové situaci lze rovněž diskrétně spustit tichý poplach. Umožňuje plné či částečné zajištění systému, včetně ohlášení tichého poplachu.

Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 700 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. 


Ochrana proti selhání

Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži, nastavitelný interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace. Klávesnice je vybavena systémy pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu systému proti narušení.

Instalace pomocí držáku

Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni pomocí držáku SmartBracket bez nutnosti demontáže krytu. Detekční zóny a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace. Oceníte jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax KeyPad 8722 black klávesnice

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno