Ajax DoorProtect Plus 9999 white detektor otevření


Detekce: vloupání, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 1 690 Kč

16,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Ajax DoorProtect s otřesovým senzorem 9999 v bíle barvě je univerzální detektor otevření oken a dveří. Umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy. K dispozici je vestavěný akcelerometr pro detekci vibrací, nárazů a úhlu náklonu vůči zemi a NC kontakt pro připojení externího detektoru. Ajax DoorProtect nabízí spolehlivý high-end jazýčkový kontakt, vyrobený ve Spojeném království, s více než 1 000 000 spínacími cykly bez selhání. K dispozici je také ochrana proti selhání a sabotáži prostřednictvím autentizace pro ochranu proti narušení. Detekční zóny a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace.

Bezdrátová komunikace

Ajax DoorProtect s otřesovým senzorem je univerzální detektor otevření oken a dveří. Díky miniaturním high-end senzorům a bezdrátové komunikaci umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy.Komunikace na vzdálenost 1 000 m

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem na vzdálenost 1 000 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. K dispozici je vestavěný akcelerometr pro detekci vibrací, nárazů a úhlu náklonu vůči zemi a NC kontakt pro připojení externího detektoru.Spolehlivý high-end jazýčkový kontakt

Ajax DoorProtect nabízí spolehlivý high-end jazýčkový kontakt, vyrobený ve Spojeném království, s více než 1 000 000 spínacími cykly bez selhání. Díky automatické regulaci vysílacího výkonu v závislosti na vzdálenosti od Ajax Hubu šetří vaši energii. Baterie CR123A 3 V vydrží až 7 let při kontrole spojení s Ajax Hubem každou 1 minutu.

Ochrana proti selhání a sabotáži

K dispozici je také ochrana proti selhání a sabotáži, prostřednictvím autentizace pro ochranu proti narušení. Můžete si nastavit interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund. Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni, a to pomocí držáku SmartBracket. Detekční zóny a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace. Silný magnet umožňuje spolehlivou detekci otevření až na vzdálenost 20milimetrů.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce vloupání
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax DoorProtect Plus 9999 white detektor otevření

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno