Ajax MotionProtect Plus 8227 white detektor pohybu


Detekce: pohybu, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 2 290 Kč

22,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Ajax MotionProtect Plus 8227 v bíle barvě je bezdrátový PIR detektor pohybu, který detekuje již první krok každého narušitele. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 700 m. Disponuje navíc také mikrovlnným senzorem, který filtruje komplexní rušení, způsobené tepelným vyzařováním, kombinovaným s pohybem záclon, otřesy žaluzií a silným slunečním zářením. Detektor je vybaven systémem pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu systému proti narušení. Detekční algoritmus SmartDetect ignoruje pohyb zvířat s hmotností do 20 kg a výškou do 50 cm. Napájení - baterie CR123A 3 V.

PIR detektor pohybu

Ajax MotionProtect Plus je bezdrátový duální PIR detektor pohybu s mikrovlnným senzorem, který detekuje již první krok každého narušitele ve střeženém prostoru, přičemž spolehlivě ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů, způsobené tepelným vyzařováním, kombinovaným s pohybem záclon, otřesy žaluzií a silným slunečním zářením.Maximální výkon

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 700 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Detekuje pohyb na vzdálenost až 12 m.Ochrana proti sabotáži

Samozřejmostí je autentizace pro ochranu proti narušení. Kryt detektoru je chráněn proti sabotáži. Interval kontroly připojených komponentů můžete nastavit v rozmezí 12 až 300 sekund. Detektor je vybaven systémy pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu systému proti narušení.

Plynulý provoz a jednoduchá instalace

Detekční algoritmus SmartDetect Plus ignoruje pohyb zvířat s hmotností do 20 kg a výškou do 50 cm. Digitální teplotní kompenzace umožňuje bezchybný provoz, nezávisle na klimatických podmínkách ve střeženém prostoru. Instalace je zajištěna pomocí držáku SmartBracket. Detekční zóny a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce pohybu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax MotionProtect Plus 8227 white detektor pohybu

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno