Ajax FireProtect Plus 8219 white kombinovaný detektor


Detekce: požáru, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 2 990 Kč

29,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátový kombinovaný kouřový a teplotní hlásič požáru a oxidu uhelnatého (CO) Ajax FireProtect Plus 8219 v bílé barvě je navržen pro komplexní ochranu před požárem a oxidem uhelnatým (CO). Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 300 m. Nechybí možnost vzájemného bezdrátového propojení s dalšími detektory kouře. Detektor je vybaven autentizací pro ochranu proti narušení, systémy pro detekci a potlačení rušení a nastavitelným intervalem kontroly připojených komponentu v rozmezí 12 až 300 sekund.

Komplexní ochrana před požárem a oxidem uhelnatým 

Bezdrátový kombinovaný kouřový a teplotní hlásič požáru a oxidu uhelnatého (CO) Ajax FireProtect Plus je navržen pro komplexní ochranu před požárem a oxidem uhelnatým (CO). Okamžitě signalizuje poplach v případě detekce kouře, prudkého nárůstu teploty nebo nebezpečné koncentrace oxidu uhelnatého. Napájení je pomocí dodaných baterií 2× CR2 + 1× CR2032 s výdrží až 4 roky.

Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 300 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. K dispozici nabízí fotoelektrický senzor pro detekci kouře a elektrochemický senzor pro detekci CO.

Autonomní provoz

Nechybí možnost vzájemného bezdrátového propojení s dalšími detektory kouře a signalizace poplachu při prudkém nárůstu teploty v místnosti i bez přítomnosti kouře. Autonomní provoz probíhá i bez nutnosti použití Ajax Hubu.

Ochrana proti selhání a sabotáži

Detektor je vybaven autentizací pro ochranu proti narušení, systémy pro detekci a potlačení rušení a nastavitelným intervalem kontroly připojených komponentů v rozmezí 12 až 300 sekund. Poteší vás instalace pomocí držáku SmartBracket bez nutnosti demontování krytu detektoru. Kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce požáru
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax FireProtect Plus 8219 white kombinovaný detektor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno