Ajax FireProtect 8209 bílý požární detektor


Detekce: požáru, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 1 990 Kč

19,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátový kombinovaný kouřový a teplotní hlásič požáru Ajax FireProtect 8209 v bílé barvě by měl být nezbytnou součástí vašeho zabezpečovacího systému. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 300 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Snadno se instaluje, je chráněn proti sabotáži a má dlouhou výdrž baterie. Hlásič je vybaven autentizací a systémem pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu proti narušení.

Kouřový a teplotní hlásič požáru

Bezdrátový kombinovaný kouřový a teplotní hlásič požáru Ajax FireProtect by měl být nezbytnou součástí vašeho zabezpečovacího systému. Snadno se instaluje, je chráněn proti sabotáži a má dlouhou výdrž baterie. Hlásič poskytuje autonomní provoz i bez nutnosti použití Ajax Hubu. Napájení je pomocí dodaných baterií 2× CR2 + 1× CR2032 s výdrží až 4 roky.

Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 300 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. K dispozici je fotoelektrický senzor pro rychlou a spolehlivou detekci kouře. Nechybí možnost vzájemného bezdrátového propojení s dalšími detektory kouře. Samozřejmostí je signalizace poplachu při prudkém nárůstu teploty v místnosti i bez přítomnosti kouře.Ochrana proti selhání a sabotáži

Hlásič je vybaven autentizací a systémy pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu systému proti narušení. Kryt detektoru je chráněn proti sabotáži. Nechybí nastavitelný interval kontroly připojených komponentů v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace.

Automatické upozornění

Bezchybný provoz zajistí automatické upozornění uživatele na provedení údržby detektoru a vestavěná piezoelektrická siréna pro signalizaci poplachu. Ovládání, testování detektoru a signalizace poplachu jsou zajištěny prostřednictvím mobilní aplikace. Oceníte jednoduchou instalaci pomocí držáku SmartBracket bez nutnosti demontování krytu detektoru a jednoduché přidání do systému stisknutím jediného tlačítka a načtením QR kódu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce požáru
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax FireProtect 8209 bílý požární detektor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno