Ajax LeaksProtect 8050 white záplavové čidlo

  • Doprava zdarma
  • Výprodej

Detekce: vody, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 1 490 Kč

14,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátový záplavový detektor Ajax LeaksProtect 8050 v bílé barvě je miniaturní detektor úniku vody, který vás během pár sekund informuje o zaplavení střeženého prostoru. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 300 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Pokud voda v blízkosti detektoru uschne nebo odteče, dojde k automatickému zrušení poplachu. Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži. Potěší vás rychlá instalace detektoru volným položením na rovný povrch.

Během pár vteřin informuje o zaplavení střeženého prostoru

Bezdrátový záplavový detektor Ajax LeaksProtect je miniaturní detektor úniku vody, který vás během pár vteřin informuje o zaplavení střeženého prostoru. Pokud voda v blízkosti detektoru uschne nebo odteče, dojde k automatickému zrušení poplachu. Napájení je pomocí 2 ks dodaných baterií AAA.

Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 300 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Vodotěsný kryt je vybaven stupněm krytí IP65 a 8 poniklovanými kontakty.Ochrana proti selhání

Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži, nastavitelný interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace. Úspora energie je zajištěna díky automatické regulaci vysílacího výkonu v závislosti na vzdálenosti od Ajax Hubu.

Rychlá instalace 

Potěší vás rychlá instalace detektoru volným položením na rovný povrch. Detekční zóny a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce vody
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax LeaksProtect 8050 white záplavové čidlo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno