Ajax StreetSiren 7830 White venkovní siréna


Venkovní siréna, Oblast využítí: zabezpečení, Detekce: vloupání, Technologie smart ovládání: 868Mhz, Použití: interní, Napájení: 230V + baterie. Více info


Cena 3 439 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 34 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

70% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Bezdrátová venkovní siréna Ajax StreetSiren 7830 v bílém provedení je určena pro použití ve venkovních prostorách. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 500 m v otevřeném prostoru. Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži, nastavitelný interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace. Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni, pomocí držáku SmartBracket a bez nutnosti demontáže krytu. Napájení: 4× 3V baterie CR123A (v balení) nebo zdroj 12 V DC/13,5 W (prodává se samostatně).

Venkovní siréna

Bezdrátová venkovní siréna Ajax StreetSiren je určena pro použití ve venkovních prostorách. Intenzitu akustické signalizace lze libovolně nastavit v rozmezí 85 až 113 dB. Siréna disponuje vysoce svítivými červenými LED diodami, umístěnými po celém obvodu krytu. 

Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 500 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Napájení je zabezpečeno bateriemi nebo externím zdrojem 12 V DC.

Ochrana proti selhání

Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži, nastavitelný interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace. Siréna je vybavena systémy pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu systému proti narušení.

Instalace pomocí držáku

Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni, pomocí držáku SmartBracket a bez nutnosti demontáže krytu. Detekční zóny a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace. Oceníte jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce vloupání
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Ajax StreetSiren 7830 White venkovní siréna

100% Kvalita
Vynikajicí

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

9. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • má externí napájení
  • nutno navrtat dirku na kabel externiho napajeni

Marek

15. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


  • Rychlá instalace, uživatelsky jednoduché nastavení v Ajax app
  • nic

Jako ostatní komponenty od ajaxu - rychle a snadné nastavení v aplikaci..