Ajax StreetSiren 7661 black venkovní siréna

  • Doprava zdarma

Detekce: vloupání, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 3 290 Kč

32,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátová venkovní siréna Ajax StreetSiren 7661 v černé barvě je určena pro použití ve venkovních prostorách. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 500 m v otevřeném prostoru. Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži, nastavitelný interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace. Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni, pomocí držáku SmartBracket a bez nutnosti demontáže krytu. Napájení: 4× baterie CR123A 3 V (v balení) nebo zdroj 12 V DC/13,5 W (prodává se samostatně).

Venkovní siréna

Bezdrátová venkovní siréna Ajax StreetSiren je určena pro použití ve venkovních prostorách. Intenzitu akustické signalizace lze libovolně nastavit v rozmezí 85 až 113 dB. Siréna disponuje vysoce svítivými červenými LED diodami, umístěnými po celém obvodu krytu. 

Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 500 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Napájení je zabezpečeno bateriemi nebo externím zdrojem 12 V DC.


Ochrana proti selhání

Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži, nastavitelný interval kontroly připojených komponent v rozmezí 12 až 300 sekund a šifrovaná komunikace. Siréna je vybavena systémy pro detekci a potlačení rušení pro maximální ochranu systému proti narušení.

Instalace pomocí držáku

Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni, pomocí držáku SmartBracket a bez nutnosti demontáže krytu. Detekční zóny a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace. Oceníte jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce vloupání
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax StreetSiren 7661 black venkovní siréna

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno