Ajax StarterKit black 7563


Detekce: pohybu, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 9 490 Kč

94,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Ajax StarterKit 7563 v černé barvě představuje profesionální řešení ochrany života a majetku s maximální uživatelskou přívětivostí. Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub, Ajax SpaceControl, Ajax DoorProtect a Ajax MotionProtect. Páteří celého systému je Ajax Hub inteligentní ovládací panel. Díky cloudovému řešení jsou všechny výpočetní operace a procesy rychle a přesně zpracovávány. Pro vaše maximální pohodlí je vyvinuta smart aplikace Ajax, dostupná pro Android i iOS. Díky unikátnímu držáku SmartBracket je instalace komponent Ajax maximálně jednoduchá a rychlá.

Profesionální řešení ochrany

Ajax StarterKit je set centrálního ovládacího panelu (ústředny) Hub, PIR detektoru pohybu MotionProtect, magnetického kontaktu DoorProtect a dálkového ovladače SpaceControl. Ajax StarterKit tvoří jádro zabezpečovacího systému Ajax. Představuje profesionální řešení ochrany života a majetku s maximální uživatelskou přívětivostí.

Vynikajíci kombinace

Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub - inteligentní ovládací panel, Ajax SpaceControl - ovládací klíčenku s tísňovým tlačítkem, Ajax DoorProtect - bezdrátový detektor otevření oken a dveří a Ajax MotionProtect - bezdrátový PIR detektor pohybu.

Inteligentní ovládací panel

Páteří celého systému je Ajax Hub inteligentní ovládací panel. Ústředna pomocí unikátního bezpečnostního protokolu Jaweller komunikuje s ostatními komponenty vašeho systému. Všechny komponenty mají 2. stupeň zabezpečení. Digitální ekosystém Ajax rozšiřuje schopnosti veškerých zařízení Ajax. Díky cloudovému řešení jsou veškeré výpočetní operace a procesy rychle a přesně zpracovávány.

Chytrá aplikace Ajax 

Pro vaše maximální pohodlí je vyvinuta chytrá aplikace Ajax, dostupná jak pro Android, tak i pro iOS. Chytrá aplikace Ajax umožňuje rychlé a intuitivní ovládání a konfiguraci systému ve dne i v noci. Po stažení a instalaci je během několika okamžiků připravena k použití. Díky unikátnímu držáku SmartBracket je instalace komponentů Ajax maximálně snadná a rychlá. 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce pohybu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax StarterKit black 7563

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno