Ajax Hub white 7561


Detekce: pohybu, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 7 890 Kč

78,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Ajax 7561 v bílé barvě Hub GSM + Ethernet je vyhodnocovací ústředna bezdrátového alarmu. Monitoruje komponenty v bezdrátové síti a sbírá data prostřednictvím unikátního protokolu Jewellery. Signalizace poplachu a dalších událostí probíhá prostřednictvím push notifikací, SMS zpráv nebo hovoru. Nová zařízení lze jednoduše přidat do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu. Ajax Hub umožní připojení až 100 komponent. Vestavěný GSM modul zabezpečuje záložní komunikaci v případě výpadku sítě internet.

Vyhodnocovací ústředna 7561 GSM + Ethernet

Ajax Hub je vyhodnocovací ústředna bezdrátového alarmu. Monitoruje komponenty v bezdrátové síti a sbírá data prostřednictvím unikátního protokolu Jeweller. Ajax Hub analyzuje hrozby, filtruje falešné poplachy a upozorňuje na jakékoliv nebezpečí. Je prvním krokem v cestě za dosažením chytré a skutečně bezpečné domácnosti.

Technologie Jeweller

Bezdrátová technologie Jeweller umožňuje komunikaci s komponenty až na vzdálenost 2 000 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. ARM procesor poskytuje dostatečný výkon pro důležité výpočetní operace. Systém komunikuje v rámci sítě Ethernet se záložním spojením pomocí GSM sítě. Signalizace poplachu a dalších událostí probíhá prostřednictvím push notifikací, SMS zpráv nebo hovoru.Jednoduchá instalace

Díky interaktivnímu manuálu a držákům SmartBracket je možné systém nainstalovat do 15minut. Dostupnost komponentů, detekční zóny, úroveň rádiového šumu a kvalitu připojení je možné vzdáleně otestovat prostřednictvím mobilní aplikace. Nová zařízení lze jednoduše přidat do systému stisknutím jediného tlačítka a načtením QR kódu.

Připojení až 100 komponentů

Ajax Hub umožní připojení až 100 komponent. Systém podporuje až 50 uživatelů a přímé napojení na dohledové a poplachové přijímací centrum (dříve PCO). Real time OS chrání systém před viry a narušením. Vestavěný GSM modul zajišťuje záložní komunikaci v případě výpadku sítě internet. Technologie Geofence vám připomene, že máte zajistit systém při odchodu a opět ho odjistit po příchodu domů.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce pohybu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax Hub white 7561

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno