Ajax SpaceControl 6267 white dálkové ovládání


Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 890 Kč

8,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Bezdrátový dálkový ovladač Ajax SpaceControl 6267 v bílej barvě umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání zabezpečovacího systému stiskem tlačítka. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem na vzdálenost až 1 300 m v otevřeném prostoru. Ovladač je vybaven ochranou proti selhání a sabotáži, prostřednictvím autentizace pro ochranu proti narušení a šifrované komunikaci s plovoucím kódem. Potěší vás také snadná instalace na profesionální úrovni a jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu. Výdrž baterie CR2032 je až 5 let (v závislosti na četnosti použití).

Intuitivní ovládání

Bezdrátový dálkový ovladač Ajax SpaceControl umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání zabezpečovacího systému stiskem tlačítka. V krizové situaci lze také diskrétně spustit tichý poplach tísňovým tlačítkem.Komunikace na vzdálenost 1 300 m

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem na vzdálenost až 1 300 m v otevřeném prostoru, nebo přes několik podlaží výškové budovy. Umožňuje plné nebo částečné zabezpečení systému, včetně ohlášení tísňového poplachu.

Ochrana proti selhání a sabotáži

Ovladač je vybaven ochranou proti selhání a sabotáži, prostřednictvím autentizace pro ochranu proti narušení a šifrované komunikaci s plovoucím kódem. Nechybí indikace stavu systému pomocí červené a zelené LED diody. Baterie ovladače vydrží až 5 let.

Snadná instalace

Potěší vás také snadná instalace na profesionální úrovni a jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu. K dispozici je také možnost integrace do systémů jiných výrobců, prostřednictvím integračních modulů Ajax (uartBridge/ocBridge Plus).

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax SpaceControl 6267 white dálkové ovládání

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno