Ajax SpaceControl 6108 black dálkové ovládání


  Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


  Cena 890 Kč

  8,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


  Popis produktu

  Bezdrátový dálkový ovladač Ajax SpaceControl 6108 v černé barvě umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání zabezpečovacího systému stiskem tlačítka. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem na vzdálenost až 1 300 m v otevřeném prostoru. Ovladač je vybaven ochranou proti selhání a sabotáži, prostřednictvím autentizace pro ochranu proti narušení a šifrované komunikaci s plovoucím kódem. Potěší vás také snadná instalace na profesionální úrovni a jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu. Výdrž baterie CR2032 je až 5 let (v závislosti na četnosti použití).

  Intuitivní ovládání

  Bezdrátový dálkový ovladač Ajax SpaceControl umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání zabezpečovacího systému stiskem tlačítka. V krizové situaci lze také diskrétně spustit tichý poplach tísňovým tlačítkem.  Komunikace na vzdálenost 1 300 m

  Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem na vzdálenost až 1 300 m v otevřeném prostoru, nebo přes několik podlaží výškové budovy. Umožňuje plné nebo částečné zabezpečení systému, včetně ohlášení tísňového poplachu.

  Ochrana proti selhání a sabotáži

  Ovladač je vybaven ochranou proti selhání a sabotáži, prostřednictvím autentizace pro ochranu proti narušení a šifrované komunikaci s plovoucím kódem. Nechybí indikace stavu systému pomocí červené a zelené LED diody. Baterie ovladače vydrží až 5 let.

  Snadná instalace

  Potěší vás také snadná instalace na profesionální úrovni a jednoduché přidání do systému stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu. K dispozici je také možnost integrace do systémů jiných výrobců, prostřednictvím integračních modulů Ajax (uartBridge/ocBridge Plus).

   

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Typ SMART produktu zabezpečovací systém
  Oblast využítí zabezpečení

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Ajax SpaceControl 6108 black dálkové ovládání

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno