Ajax StarterKit Plus white 13540


Detekce: pohybu, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 14 990 Kč

149,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Ajax StarterKit Plus set 13540 v bílé barvě představuje vylepšenou verzi centrálního ovládacího panelu poplašného zabezpečovacího systému Ajax. Díky vyššímu HW výkonu umožňuje připojení až 149 zařízení Ajax, 50 IP kamer či záznamových zařízení a podporuje až 99 uživatelů. Pro připojení ke Cloud serveru využívá Ethernet či Wi-Fi rozhraní a jako záložní komunikační kanál slouží dvojice 2G/3G SIM karet. Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub Plus s Wi-Fi, Ajax SpaceControl, Ajax DoorProtect a Ajax MotionProtect. Páteří celého systému je Ajax Hub inteligentní ovládací panel. Díky cloudovému řešení jsou všechny výpočetní operace a procesy rychle a přesně zpracovávány. Pro vaše maximální pohodlí je vyvinuta smart aplikace Ajax, dostupná pro Android i iOS. Díky unikátnímu držáku SmartBracket je instalace komponent Ajax maximálně jednoduchá a rychlá.

Profesionální řešení ochrany

Ajax StarterKit Plus je set centrálního ovládacího panelu (ústředny) Hub Plus s Wi-Fi, PIR detektoru pohybu MotionProtect, magnetického kontaktu DoorProtect a dálkového ovladače SpaceControl. Ajax StarterKit tvoří jádro zabezpečovacího systému Ajax. Představuje profesionální řešení ochrany života a majetku s maximální uživatelskou přívětivostí.

Vynikajíci kombinace

Ajax StarterKit obsahuje Ajax Hub Plus s Wi-Fi - inteligentní ovládací panel, Ajax SpaceControl - ovládací klíčenku s tísňovým tlačítkem, Ajax DoorProtect - bezdrátový detektor otevření oken a dveří a Ajax MotionProtect - bezdrátový PIR detektor pohybu.

Inteligentní ovládací panel

Páteří celého systému je Ajax Hub inteligentní ovládací panel. Ústředna pomocí unikátního bezpečnostního protokolu Jaweller komunikuje s ostatními komponenty vašeho systému. Všechny komponenty mají 2. stupeň zabezpečení. Digitální ekosystém Ajax rozšiřuje schopnosti veškerých zařízení Ajax. Díky cloudovému řešení jsou veškeré výpočetní operace a procesy rychle a přesně zpracovávány.

Chytrá aplikace Ajax 

Pro vaše maximální pohodlí je vyvinuta chytrá aplikace Ajax, dostupná jak pro Android, tak i pro iOS. Chytrá aplikace Ajax umožňuje rychlé a intuitivní ovládání a konfiguraci systému ve dne i v noci. Po stažení a instalaci je během několika okamžiků připravena k použití. Díky unikátnímu držáku SmartBracket je instalace komponentů Ajax maximálně snadná a rychlá. 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce pohybu
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax StarterKit Plus white 13540

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno