Ajax Socket black 13327


Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 1 890 Kč

18,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Dálkově ovladatelný zásuvkový adaptér typu Schuko F Ajax Socket 13327 v černé barvě s funkcí měření spotřeby umožňuje prostřednictvím inteligentní mobilní aplikace snadno ovládat připojené elektrické spotřebiče. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 000 m v otevřeném prostoru. Adaptér je vybaven autentizací pro ochranu proti narušení a integrovanou ochranou proti přepětí a přehřátí. Samozřejmostí je šifrovaná komunikace a nastavitelný interval kontroly připojených komponentu v rozmezí 12 až 300 sekund. Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni.

Dálkově ovladatelný zásuvkový adaptér

Dálkově ovladatelný zásuvkový adaptér typu Schuko F Ajax Socket s funkcí měření spotřeby umožňuje prostřednictvím chytré mobilní aplikace snadno ovládat připojené elektrické spotřebiče. Díky barevnému LED indikátoru zatížení a analytickým funkcím je možné měřit spotřebu elektrické energie.


Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 000 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Adaptér nabízí analytické funkce pro měření spotřeby elektrické energie.


Ochrana proti selhání a sabotáži

Adaptér je vybaven autentizací pro ochranu proti narušení a integrovanou ochranou proti přepětí a přehřátí. Samozřejmostí je šifrovaná komunikace a nastavitelný interval kontroly připojených komponentů v rozmezí 12 až 300 sekund. Potěší vás jednoduchá instalace na profesionální úrovni, jednoduché připojení k elektrickým spotřebičům a jednoduché přidání do systému stisknutím jediného tlačítka a načtením QR kódu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax Socket black 13327

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno