Ajax Button white 10315 tísňové tlačítko


Detekce: vloupání, Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 890 Kč

8,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Ajax Button 10315 v bílé barvě je bezdrátové tísňové tlačítko s ochranou proti náhodné aktivaci. Tlačítko je určeno pro vyhlášení poplachu v případě nouze. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 300 m. K dispozici je autentizace pro ochranu proti narušení a šifrovaná komunikace s plovoucím kódem. Jednoduché přidání do systému je zajištěno stiskem jediného tlačítka a načtením QR kódu.

Vyhlášení poplachu v případě nouze

Ajax Button je bezdrátové tísňové tlačítko s ochranou proti náhodné aktivaci. Tlačítko je určeno pro vyhlášení poplachu v případě nouze. Potvrzení provedení příkazu probíhá pomocí zeleného nebo červeného LED indikátoru.Technologie Jewellery

Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1 300 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy.

Ochrana proti selhání a sabotáži

K dispozici je autentizace pro ochranu proti narušení a šifrovaná komunikace s plovoucím kódem. Jednoduché přidání do systému je zajištěno stisknutím jediného tlačítka a načtením QR kódu. Z předinstalované baterie je tlačítko napájeno až po dobu 5let.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce vloupání
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ajax Button white 10315 tísňové tlačítko

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno