Airthings Wave Plus senzor kvality ovzduší

  • Výprodej

Senzor vzduchu, Oblast využítí: zdraví a krása, Detekce: teploty, vlhkosti, tlaku, CO2, radonu, vzdušné chemikálie (VOC), Technologie: Bluetooth, Použití: interní, Napájení: Baterie. Více info


Cena 5 709 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 57 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Senzor kvality ovzduší Airthings Wave Plus měří různé ukazatele ovzduší, jako množství radonu ve vzduchu, vlhkost, teplotu, možnost výskytu chemikálií, oxid uhličitý a tlak, čímž pomáhá zvýšit bezpečnost a kvalitu vzduchu.

Klíčové vlastnosti senzoru Airthing Wave Plus

  • Senzor měřicí radon, vlhkost, teplotu, chemikálie, CO2 a tlak vzduchu

  • Světelný indikátor provozu

  • Bezdrátový provoz s životností baterií až 18 měsíců

  • Možnost upevnit na zeď i strop

  • Připojení prostřednictvím Bluetooth či Airthings SmartLink

Oxid uhličitý (CO2) – Tato látka vzniká při úplné oxidaci organických sloučenin a tedy hlavně při spalování a dýchání. Produkují ho lidé, domácí zvířátka, rostliny, ale může také vznikat při vaření na plynovém sporáku. Ve vysoké koncentraci může způsobit zastavení dýchání nebo otravu.

Těkavé organické látky (VOC) – Jejich hlavním zdrojem je kouření, čisticí prostředky nebo používání osvěžovačů vzduchu. Mohou se uvolňovat také při dýchání nebo pocení. Jejich vyšší koncentrace může vyvolat dráždění smyslových orgánů, astma, alergii, zánět sliznice či otravu.

Radon – Je radioaktivní plyn, který se nachází všude kolem nás. Není ho vidět ani cítit. Do našeho organismu se dostává vdechováním. Při vyšších dávkách může způsobit rakovinu plic nebo postihnout další orgány.

Vlhkost vzduchu – Správná vlhkost ovzduší může bránit šíření virů, roztočů a podráždění pokožky.

Tlak vzduchu – Ovlivňuje hladinu radonu, může způsobit bolesti hlavy, kloubů a únavu.

Zlepší úroveň zdraví

Lidé tráví 90 % svého času uvnitř, kde je vzduch často 2-5krát horší než venku. Díky senzoru Airthings Wave plus můžete pravidelně monitorovat kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti a minimalizovat negativní vliv na vaše zdraví. Můžete tak předcházet nemocem a zvýšit svoji produktivitu a energii a zlepšit zdraví.

Šest senzorů

Jeden přístroj zastoupí až šest různých senzorů. Dokáže změřit úroveň radonu, zjistit přítomnost oxidu uhličitého a chemikálií. Kromě toho vám prozradí informace o aktuální teplotě, vlhkosti a tlaku vzduchu v místnosti.

Mobilní aplikace

Díky mobilní aplikaci Airthings budete moci sledovat aktuální hodnoty jednotlivých ukazatelů na displeji vašeho chytrého zařízení. Aplikace vás také může prostřednictvím notifikací upozornit na potenciální nebezpečí, abyste včas zabránili nehodě a ochránili zdraví své i svých blízkých.

Absolutní kontrola

Kromě aplikace v telefonu získáte také webové rozhraní Airthings Dashboard. Na displeji svého počítače nebo notebooku můžete kontrolovat data, porovnávat vývoj hodnot a provádět další pokročilé analýzy. Všechno vidíte přehledně na jednom místě a jako bonus získáte tipy, jak redukovat indoorový hazard ve vzduchu a ušetřit za spotřebovanou energii.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce teploty, vlhkosti, vzdušné chemikálie (VOC), tlaku, radonu, CO2
Typ SMART produktu senzor
Oblast využítí zdraví a krása

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Airthings Wave Plus senzor kvality ovzduší

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi