Aeotec TriSensor Z-Wave senzor


senzor Z-Wave, Oblast využítí: zabezpečení, Detekce: pohybu, světla, teploty, Technologie: Z-wave, Z-Wave Plus, Použití: interní, Napájení: Baterie. Více info


Cena 1 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Aeotec TriSensor s přenosem informací přes Z-Wave v bílém provedení obsahuje tři malé snímače. Snímač pohybu pro monitorování místnosti, snímač teploty a snímač okolního světla. V rámci zařízení Smart Home plní funkci spouštěče navazujících akcí. Napájení je pomocí baterie CR123A, která je součástí balení.

Aeotec TriSensor

Sleduje pohyb, teplotu, okolní světlo a posílá naměřené hodnoty do Z-Wave centrály. S Z-Wave certifikací je Aeotec TriSensor kompatibilní se všemi Z-Wave zařízeními. Pohyb sleduje do vzdálenosti 7,5 metru v rozmezí 120 stupňů, proto je užitečným pomocníkem monitorování aktivity ve vašem domě. Reguluje optimální teplotu tím, že dovolíte TriSensoru komunikovat s ostatními zařízeními, jako je například Z-Wave termostat. Pomocí zabudovaného teplotního senzoru, který měří teplotu mezi -10 °C až do 50 °C, v případě náhlé změny vás ihned upozorní. Okolní světlo automatizujte pomocí TriSensoru. Díky zabudovanému světelnému senzoru detekuje úroveň okolního světla v rozsahu od 0-3 000 luxů a může dát podnět k zapnutí osvětlení.

Vlastnosti

  • Teplotní rozsah od -10 °C do +50 °C, přesnost ± 1 °C
  • Osvětlení 0 do 3 000 luxů, přesnost +/- 3 luxy
  • Pohybový senzor do 7,5 metrů
  • Napájení pomocí baterie (1× CR123A baterie)
  • Třída ochrany IP20

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce světla, teploty, pohybu
Typ SMART produktu senzor
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Aeotec TriSensor Z-Wave senzor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi