Aeotec MultiSensor 6

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 15,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Inteligentní multi-senzor Aeotec MultiSensor 6 spojuje funkčnost 6 různých senzorů do 1 kompaktního balení, vhodného do jakékoli domácnosti. Zařízení disponuje senzory: Pohybu, Teploty, Světla, Vlhkosti, Vibrací a UV záření. Soulad designu a technologií se přenáší do malé velikosti zařízení pouze 42 mm, vhodné pro instalaci kdekoli. Výkonná anténa s dosahem až 150 m a napájení 2 CR123A bateriemi, s výdrží 2 roky, nebo napojením do sítě, přiloženým USB kabelem, vytvářejí kombinaci vhodnou i pro náročné. Nejnovější technologie Z-Wave plus multi-senzoru Aeotec MultiSensor 6, poskytuje rozsáhlé možnosti kompatibility se zařízeními inteligentní domácnosti, k bezpečnému domovu za každých okolností. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Detekce pohybu

Ať už očekáváte návštěvu, zajišťujete si domácnost, nebo jen chcete mít plnou kontrolu nad pohybem ve vašem domu, multi-senzor Aeotec vám to umožní. S dosahem 5 metrů a pozorovacím úhlem 120° zaznamená pohybový senzor veškerou aktivitu, kterou vaše inteligentní domácnost dokáže přeměnit na informace k ovládání topení, či zapnutí alarmu nebo šetrného módu. Automatizace systému inteligentní domácnosti tak bude díky datům ze senzoru Aejotec MultiSensor 6 výkonnější a moudřejší

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detekce teploty 

Od motorizovaných záclon a oken po termostaty a klimatizaci, existuje množství způsobů jak využít Z-Wave technologii, na udržení vždy perfektní teploty v domácnosti. Díky multisenzorem Aeotec MultiSensor 6 máte k dispozici inteligenci, která přesně změří teplotu v rozmezí -10 °C-50 °C a dodá potřebné informace všem relevantním zařízením inteligentní domácnosti.

 

 

 

 

 

 

Detekce světla

Automatické svícení je jen natolik inteligentní, jak systém ke kterému je připojeno. Multi-senzor Aeotec disponuje detekcí světla od 0 do 30000 lux v reálném čase, prostřednictvím digitálního světelného senzoru, čímž přesně změří množství světla v jakémkoliv pokoji vaší domácnosti. Vaše inteligentní svícení se tak nastaví automaticky, v závislosti na informacích senzoru, čímž si užijete vždy perfektní atmosféru. Od otevírání/zavírání žaluzií po nastavení teploty světla, vhodné na daný okamžik dne, Multisensor 6 je rozumem, který vám toto pohodlí umožní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detekce vlhkosti

Pokoje jako jsou kuchyně a koupelny mají často problémy s přílišnou vlhkostí, zatímco v jiných pokojích je vlhkosti naopak příliš málo. Prostřednictvím multi-senzoru dokážete monitorovat vlhkost v rozmezí od 0% do 100%, což umožní inteligentní nastavení spuštění klimatizace, otevírání oken, nebo zapnutí/vypnutí zvlhčovačů prostředí. Vytvořte si vždy perfektní prostředí, kde se cítíte dobře nejen vy ale i váš domov.

 

 

 

 

 

 

 

 

Detekce vibrací

Multi-senzor Aeotec zaznamenává informace o prostředí ve kterém se nachází no také o sobě. Disponuje seizmickým senzorem schopným detekovat a oznámit vibrace spojené se zemětřesením, či jinými otřesy. Monitorování těchto nepatrných změn je také využitelné v případě vloupání nebo změny lokace senzoru, kde ihned zjistíte vnější zásah do jeho uložení. Senzory také nabízejí možnost zjištění seismické aktivity v rámci vašeho domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detekce UV záření

Perfektní správu prostředí vyžaduje úplnou znalost a vědomost i o těch nejmenších detailech, neviditelných pouhým okem. Multi-senzor Aeotec dokáže precizně změřit množství UV záření ve vaší domácnosti, čímž dokážete předcházet problémům od vyblednutí nábytku po poškození zraku. Měření jsou dělány v souladu s UV indexem Světové zdravotnické organizace tak, abyste si jednoduše upravili množství UV záření ze světla pomocí záclon a osvětlení prostředí nastavili podle vašich představ inteligentním osvětlením.

 

 

 

 

 

 

Výjimečná funkčnost v kompaktním balení

Mnohdy se při inovacích stává, že se za zmenšením velikosti inteligentních zařízení skrývá i kompromis s omezenou funkcionalitou některých vymožeností. Při multi-senzoru Aeotec MultiSensor 6 je v jeho 42 mm konstrukci obsaženo vše, co budete pro monitorování domácnosti potřebovat. 5 různých PCB (desek s plošnými spoji), 6 senzorů a kapacita baterií CR123A až 3000 mAh, umožňuje výdrž až 2 roky. Napájení je rovněž možné ze sítě. Kompatibilita se systémem Z-Wave plus umožňuje spárování s množstvím inteligentních zařízení domácnosti a prostřednictvím výkonné antény je tato komunikace možná až na 150 m.

Jednoduchá instalace na mnoho způsobů

Protože má multi-senzor Aeotec MultiSensor 6 schopnost zachytit rozsáhlé množství dat, které jsou komunikovatelné mezi všemi zařízeními inteligentní domácnosti, je množství míst kde můžete multi-senzor nainstalovat. Díky jeho kompaktním rozměrům a váze jen 74 g ho můžete položit opravdu kamkoli. Můžete se rozhodnout pro lokaci na stěně, pro pokoje se šířkou do 5 metrů, jak senzor světelných paprsků, nebo jej pomocí doplňkového adaptéru (není v balení) namontovat na strop jako neviditelného společníka, který zabere minimum prostoru. Tradiční umístění v rohu je výhodné díky dosahu do 5 metrů a pozorovacímu úhlu 120°. Zkosené stěny multi-senzoru a elegantní design z něj také dělají vhodný doplněk na police.

Parametry produktu

Základní parametry

  • otřesů, světla, teploty, UV záření, vlhkosti, pohybu Detekce
  • senzor Typ SMART produktu
  • zabezpečení Oblast využítí

Další vlastnosti

Značka: Aeotec

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 4,5 cm
Hmotnost: 90 g
Výška: 4,5 cm
Hloubka: 4,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: Montážní sada
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: Baterie

Datové uložiště

Použití: interní

Funkce

Detekce: otřesů, světla, teploty, UV záření, vlhkosti, pohybu

Další parametry

Technologie: Z-wave, Z-Wave Plus
Typ SMART produktu: senzor
Oblast využítí: zabezpečení

Ostatní

Kód produktu: AEOEZW100

Všechny parametry

Recenze Aeotec MultiSensor 6

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se