Aeno AP1S

Čistička vzduchu, Příkon: 50 W, Smart ovládání mobilem, Pro velikost místnosti: 50 m2, Maximální hlučnost: 61 dB, Filtr: Uhlíkový filtr, HEPA filtr, Předfiltr, Senzor kvality ovzduší, Vzduchový výkon: 400 m3/hod., UV světlo, Noční režim, Regulace výkonu, Časovač. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá čistička vzduchu Aeno AP1S s HEPA filtrem, výkonem 370 m³/h je vhodná pro místnosti o rozloze do 50 m². Pohodlné ovládání prostřednictvím chytrého telefonu.

Aeno AP1S

  • 3v1 HEPA
  • Ionizace + UV lampa
  • Dotykový displej
  • Noční mód
  • Turbo mód

Zabudované UV záření

UV-C je jeden ze tří typů ultrafialového světla, které se používá k čištění vzduchu.
Paprsek ultrafialového světla prochází přiváděným vzduchem a zachycuje některé bakterie, plísně, houby předtím, než HEPA zahájí hlavní krok čištění. Systémy na bázi HEPA se využívají k čištění vzduchu v nemocnicích, výrobních zařízeních a nebezpečných prostředích. Odstraňuje 99,95% látek znečišťujících vzduch v interiéru a exteriéru.

Ionizace

Posuňte čištění o krok dále elektrickým nabíjením molekul vzduchu. Ionizace dokáže zázraky pro lidi trpící alergiemi, astmatem a jinými zdravotními problémy souvisejícími s dýcháním.

Noční režim

Čistěte vzduch během spánku. Nízká hladina hluku pouhých 30 dB vám umožní vychutnat si spánek bez jakéhokoli rušení. Díky zabudovanému indikátoru výměny filtru vás zařízení upozorní, kdy je třeba vyměnit filtr.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 61 db
Smart (ovládání mobilem) Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Aeno AP1S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi