AEG T9DBC68SC FiberPro

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Hloubka: 66.3 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: Tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo, Maximální hloubka: 71 cm,


Cena 24 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 998,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem AEG T9DBC68SC je moderní spotřebič, který si pro jeho technologie a další vlastnosti oblíbíte. Technologie tepelného čerpadla nabízí efektivnější, úspornější a šetrnější způsob sušení. Sušička je přizpůsobena pro sušení 8 kg prádla. Systém FiberPro s technologií 3D Scan pomocí snímačů zjišťuje vlhkost v oděvech. Oceníte extra velký, přehledný, dotykový displej pro snadné nastavení. Díky zpětnému chodu sušička uvolňuje prádlo a zabraňuje tak jejímu zmačkání a zamotání. Kapacita nádrže na kondenzát je 5,28 l a je uložena nalevo. K dispozici jsou indikátory zanesení filtru či naplnění nádrže.

 

 

Využití spotřebiče

Praktická sušička AEG T9DBC68SC se systémem FiberPro s technologií 3D Scan je spotřebič, který vám přináší do života komfort. Detekuje vlhkost a upravuje čas pro dosažení dokonalých výsledků sušení. Usnadní vám sušení prádla, což jistě oceníte při péči o oděvy celé rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použití 8 kg prádla. Ideální pro velké rodiny, které potřebují vysušit extra velké dávky prádla nebo pro sušení velkých kusů prádla, jako je ložní prádlo nebo přikrývky. Se sušicím programem Woolmark - Modrá, který je v této sušičce schválen společností Woolmark, dokonale a šetrně vysušíte vaše vlněné kousky oblečení. Na dotykovém ovládacím panelu si velmi jednoduše navolíte program, který vám bude vyhovovat.

Chraňte své oblečení

Odteď můžete v sušičce sušit všechno, co vyperete. Od nejjemnějšího vlněného svetru až po každodenní pracovní košili nebo lyžařskou bundu. Sušičky se systémem AbsoluteCare mají přizpůsobené programování pro přesné ovládání pohybu a teploty cyklu sušení. Programy s funkcí AbsoluteCare přesně ovládají pohyb a teplotu sušicího bubnu. Vlněné oděvy zůstávají naplocho vůči bubnu, čímž se napodobuje ploché sušení. Vnější oděvy dostanou přesně to správné množství ohřevu nutné k obnovení plné funkčnosti jejich vodotěsné membrány. Každá tkanina se zcela vysuší díky správnému pohybu a teplotě, přičemž si zachová kvalitu, vzhled a pocit.

AEG SensiDry

Technologie AEG SensiDry vytáhne z tkanin vlhkost při poloviční teplotě ve srovnání s běžnými bubnovými sušičkami, bez výrazného prodloužení času sušení. To zajistí, aby tkaniny nebyly nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oblečení si zachová textury jako v den nákupu po delší dobu. A nízká teplota vám také pomůže ušetřit energii.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 66.3 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 71 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG T9DBC68SC FiberPro

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno