AEG T9DBC68SC FiberPro

Nákupem získáte 239,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem AEG T9DBC68SC je moderní spotřebič, který si pro jeho technologie a další vlastnosti oblíbíte. Technologie tepelného čerpadla nabízí efektivnější, úspornější a šetrnější způsob sušení. Sušička je přizpůsobena na vysušení 8 kg prádla. Systém FiberPro s technologií 3DScan pomocí snímačů zjišťuje vlhkost v oděvech. Oceníte extra velký přehledný dotykový displej pro snadné nastavení. Díky zpětnému chodu sušička uvolňuje prádlo a zabrání tak jejímu zmačkání a zamotání. Kapacita nádrže na kondenzát je 5,28 l a je uložena nalevo. K dispozici jsou indikátory zanesení filtru či naplnění nádrže. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Bosch WTX87EH0EU

Splátky s 0% navýšením (více info)

Bosch WTX87EH0EU

26 990 Kč

K odeslání

Volně stojící kondenzační smart sušička Bosch WTX87EH0EU v bílém provedení se řadí do energetické třídy A+++. Buben má kapacitu při sušení až pro 9 kg prádla. K sušení využívá kondenzační technologii…

 • Hloubka: 59,9 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Využití spotřebiče

Praktická sušička AEG T9DBC68SC se systémem FiberPro s technologií 3DScan je spotřebič, který vám přináší do života komfort. Detekuje vlhkost a upravuje čas pro dosažení dokonalých výsledků sušení. Usnadní vám sušení prádla, což jistě oceníte při péči o oděvy celé rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použití 8 kg prádla. Ideální pro velké rodiny, které potřebují vysušit extra velké dávky prádla nebo na sušení velkých kusů prádla jako ložního prádla nebo přikrývek. Se sušicím programem Woolmark - Modrá, která je v této sušičce schválena společností Woolmark dokonale a šetrně vysušíte vaše vlněné kousky oblečení. Na dotykovém ovládacím panelu si velmi jednoduše navolíte program, který vám bude vyhovovat.

Chraňte své oblečení

Odteď můžete v sušičce sušit všechno, co vyperete. Od nejjemnějšího vlněného svetru až po každodenní pracovní košili nebo lyžařskou bundu. Sušičky se systémem AbsoluteCare mají přizpůsobené programování na přesné ovládání pohybu a teploty cyklu sušení. Programy s funkcí AbsoluteCare přesně ovládají pohyb a teplotu sušícího bubnu. Vlněné oděvy zůstávají naplocho vůči bubnu, čímž se napodobuje ploché sušení. Vnější oděvy dostanou přesně to správné množství ohřevu nutné k obnovení plné funkčnosti jejich vodotěsné membrány. Každá tkanina se zcela vysuší díky správnému pohybu a teplotě, přičemž si zachová kvalitu, vzhled a pocit.

AEG SensiDry

Technologie AEG SensiDry vytáhne z tkanin vlhkost při poloviční teplotě ve srovnání s běžnými bubnovými sušičkami, bez výrazného prodloužení času sušení. To zajistí, aby tkaniny nebyly nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oblečení si zachová textury jako v den nákupu, po delší dobu. A nízká teplota vám také pomůže ušetřit energii.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 66,3 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení Tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo
 • Maximální hloubka 71 cm

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 66,3 cm
Hmotnost: 62 Kg
Maximální hloubka: 71 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Outdoor, Sportovní oblečení, Suché na žehlení, Suché do skříně, Vlna, Mix
Systém sušení: Tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 63 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 916098639

Všechny parametry

Recenze AEG T9DBC68SC FiberPro

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG T9DBC68SC FiberPro