AEG T9DBB89BC FiberPro BlackEdition


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 9 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start: Ano, Vestavěný displej: Ano, Smart ovládání mobilem: Ano, Maximální hloubka: 110,8 cm. Více info


Cena 27 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 280 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem AEG T9DBB89BC FiberPro je moderní spotřebič, který si pro jeho technologie a další vlastnosti oblíbíte. Technologie tepelného čerpadla nabízí efektivnější, úspornější a šetrnější způsob sušení. Sušička je přizpůsobena pro sušení 9 kg prádla. Systém FiberPro s technologií 3DScan pomocí snímačů zjišťuje vlhkost v oděvech. Oceníte extra velký přehledný dotykový displej pro snadné nastavení. Díky zpětnému chodu sušička uvolňuje prádlo a zabrání tak jejímu zmačkání a zamotání. Kapacita nádrže na kondenzát je 5,28 l a je uložena nalevo. K dispozici jsou indikátory zanesení filtru či naplnění nádrže.

 

 

Využití spotřebiče

Praktická sušička AEG T9DBB89BC se systémem FiberPro s technologií 3DScan je spotřebič, který vám přináší do života komfort. Detekuje vlhkost a upravuje čas pro dosažení dokonalých výsledků sušení. Usnadní vám sušení prádla, což jistě oceníte při péči o oděvy celé rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použití 9 kg prádla. Ideální pro velké rodiny, které potřebují vysušit extra velké dávky prádla nebo pro sušení velkých kusů prádla, jako je ložní prádlo nebo přikrývky. Se sušicím programem Woolmark - Modrá, který je v této sušičce schválen společností Woolmark, dokonale a šetrně vysušíte vaše vlněné kousky oblečení. Na dotykovém ovládacím panelu si velmi jednoduše navolíte program, který vám bude vyhovovat.

Connectivity Pair

Connectivity Pair plynule propojí pračku a sušičku pomocí aplikace My AEG Care. Zobrazuje celkové trvání času pro praní i sušení. Dokonce vám i oznámí, když bude potřeba přenést náplň, a doporučí vám optimální sušení.

Chraňte své oblečení

Odteď můžete v sušičce sušit všechno, co vyperete. Od nejjemnějšího vlněného svetru až po každodenní pracovní košili nebo lyžařskou bundu. Sušičky se systémem AbsoluteCare mají přizpůsobené programování na přesné ovládání pohybu a teploty cyklu sušení. Programy s funkcí AbsoluteCare přesně ovládají pohyb a teplotu sušícího bubnu. Vlněné oděvy zůstávají naplocho vůči bubnu, čímž se napodobuje ploché sušení. Vnější oděvy dostanou přesně to správné množství ohřevu nutné k obnovení plné funkčnosti jejich vodotěsné membrány. Každá tkanina se zcela vysuší díky správnému pohybu a teplotě, přičemž si zachová kvalitu, vzhled a pocit.

AEG SensiDry

Technologie AEG SensiDry vytáhne z tkanin vlhkost při poloviční teplotě ve srovnání s běžnými bubnovými sušičkami, bez výrazného prodloužení času sušení. To zajistí, aby tkaniny nebyly nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oblečení si zachová textury jako v den nákupu po delší dobu. A nízká teplota vám také pomůže ušetřit energii.

Jemné, rychlé sušení pro smíšené náplně

Smíšené náplně získají s cyklem MyDry důkladnou péči. Navíc při spárování s pračkou prémiové edice série 9000 trvá cyklus od začátku praní po úplné vysušení méně než tři hodiny. Není třeba třídění - jednoduše optimální péče o bavlnu a syntetiku najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 63.8 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 110.8 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG T9DBB89BC FiberPro BlackEdition

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno