AEG AbsoluteCare T8DEA68S

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Siemens WT47X940EU

Siemens WT47X940EU

36 988 Kč

K odeslání 1 ks

Pokud hledáte spolehlivou smart sušičku prádla, Siemens WT47X940EU bude skvělou volbou. S energetickou třídou A +++ je mimořádně šetrná nejen k vaší peněžence, ale rovněž k životnímu prostředí. S…

 • Hloubka: 61,5 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Využití spotřebiče

Praktická sušička AEG AbsoluteCare T8DEA68S je spotřebič, který vám přináší do života komfort. Usnadní vám sušení prádla, což jistě oceníte při péči o oděvy celé rodiny. Sušička AEG T8DEA68S vysuší na jedno použití 8 kg prádla. Ideální pro velké rodiny, které potřebují vysušit extra velké dávky prádla nebo na sušení velkých kusů prádla jako ložního prádla nebo přikrývek.

Smart technologie

Vaši inteligentní sušičku prádla lze ovládat i na dálku pomocí vašeho smartphonu. Jednoduše si stáhnete aplikaci My AEG a propojíte své mobilní zařízení se sušičkou. Získáte tak plnou kontrolu nad procesem sušení.

Sušička se systémem AbsoluteCare®

Odteď můžete v sušičce sušit všechno, co vyperete. Od nejjemnějšího vlněného svetru až po každodenní pracovní košili nebo lyžařskou bundu. Sušičky se systémem AbsoluteCare® mají přizpůsobené programování na přesné ovládání pohybu a teploty cyklu sušení. Programy s funkcí AbsoluteCare® přesně ovládají pohyb a teplotu sušícího bubnu. Vlněné oděvy zůstávají naplocho vůči bubnu, čímž se napodobuje ploché sušení. Vnější oděvy dostanou přesně to správné množství ohřevu nutné k obnovení plné funkčnosti jejich vodotěsné membrány. Každá tkanina se zcela vysuší díky správnému pohybu a teplotě, přičemž si zachová kvalitu, vzhled a pocit.

Invertorový motor

Invertorový motor patří mezi nejspolehlivější a nejvýkonnější motory. Je přímo elektronicky řízený a nepoužívá uhlíky. Dochází k plynulé přímé regulaci a díky tomu dosahuje spotřebič maximální výkon a to při minimální spotřebě energie.

Jednoduché ovládání

Na přehledném LCD displeji LogiControl s dotykovým ovládáním jsou zobrazovány požadované údaje. Součástí displeje jsou i zabudované hodiny. K bezpečnému provozu přispívá také dětský zámek. Sušičku můžete ovládat jen vy a ne děti.

AEG SensiDry

Technologie AEG SensiDry vytáhne z tkanin vlhkost při poloviční teplotě ve srovnání s běžnými bubnovými sušičkami, bez výrazného prodloužení času sušení. To zajistí, aby tkaniny nebyly nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oblečení si zachová textury jako v den nákupu, po delší dobu. A nízká teplota vám také pomůže ušetřit energii.

Praktické funkce

Sušička disponuje technologií ProSense®, která používá pokročilé senzory vlhkosti a teploty pro úpravu času sušení a spotřeby energie pro každou velikost náplně - zda jde o denní nebo týdenní dávku prádla. To šetří čas a energii, přičemž jemně chrání oblečení, které milujete a nosíte každý den. Zpožděný start vám dodá volnost vysušit prádlo tehdy, když vám to vyhovuje. Funkce odloženého startu vám umožní automaticky nastavit čas začátku vašeho cyklu sušení.

Úsporné sušení

Sušička prádla AEG T8DEA68S využívá vylepšený systém OKOFlow, který zajistí vysoký průtok vzduchu. Takto bude spotřeba elektrické energie velmi nízká a údržba snadná. Řadí se do energetické třídy A+++, čímž tvoří úsporný spotřebič ve vaší domácnosti.

 • Programy sušení: Hedvábí, Vlna, Outdoorové oblečení, Mix, Snadné žehlení, Sportovní oblečení, Přikrývka
 • Speciální funkce: Osvěžení, ECO, tichý

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 63,6 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení Tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo
 • Maximální hloubka 66,3 cm

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,6 cm
Maximální hloubka: 66,3 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Suché do skříně, Extra suché, Suché na žehlení
Systém sušení: Tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 65 db

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 916098064

Všechny parametry

Recenze AEG AbsoluteCare T8DEA68S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se