AEG AbsoluteCare T8DBG68WC

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sušička prádla AEG AbsoluteCare T8DBG68WC je moderní spotřebič, který si pro jeho technologie a další vlastnosti oblíbíte. Technologie tepelného čerpadla nabízí efektivnější, úspornější a šetrnější způsob sušení. Sušička je přizpůsobena k vysušení až 8 kg prádla. Reverzní chod bubnu uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání. Jedinečný systém AbsoluteCare bude mít pod kontrolou sušení. Sušička se postará o všechny druhy tkanin, zajistí správný pohyb a teplotu k úplnému vysušení, zatímco se uchová kvalita i vzhled oblečení. Neodmyslitelnou funkcí je také odložený start. Oceníte středně velký LCD displej v českém jazyce pro jednoduché nastavení. Pozice a kapacita kondenzační nádržky: levá strana předního panelu, 5.28 l. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Získejte 100 % zpět na Věrnostní kartu při využití Komfortní dopravy

Siemens WT47U690CS

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Siemens WT47U690CS v bílém provedení má kapacitu bubnu pro sušení 8 kg prádla. Zařazena je v energetické třídě A +++. Maximální hlučnost dosahuje 64 dB…

 • Hloubka: 59,9 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Využití spotřebiče

Praktická sušička AEG AbsoluteCare T8DBG68WC je spotřebič, který vám přináší do života komfort. Usnadní vám sušení prádla, což jistě oceníte při péči o oděvy celé rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použití až 8 kg prádla. Je tak ideální pro velké rodiny, které potřebují vysušit extra velké dávky prádla nebo na sušení velkých kusů prádla jako ložního prádla nebo přikrývek.

Programy a ukazatele

 • Programy pro bavlnu: suché do skříně plus, extra suché, připraveno k žehlení
 • Programy pro syntetiku: suché do skříně, extra suché, připraveno k žehlení
 • Ukazatel fáze programu sušení: funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení
 • Další ukazatele: kondenzace, zanesený filtr, nádrž

Sušička se systémem AbsoluteCare

Odteď můžete v sušičce sušit všechno, co vyperete. Od nejjemnějšího vlněného svetru až po každodenní pracovní košili nebo lyžařskou bundu. Sušičky se systémem AbsoluteCare nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Vlněné oděvy zůstanou naplocho vůči bubnu, čímž se napodobí ploché sušení. Vnější oděvy dostanou přesně to správné množství ohřevu nezbytného k obnovení plné funkčnosti jejich vodotěsné membrány. Každá tkanina se zcela vysuší díky správnému pohybu a teplotě, přičemž si zachová kvalitu, vzhled i pocit.

Technologie ProSense

Sušička disponuje technologií ProSense, která používá pokročilé senzory vlhkosti a teploty k úpravě času sušení a spotřeby energie, vše upraví vždy přesně a je jedno, jak moc bude naplněná. To šetří čas i energii, přičemž jemně chrání oblečení, které milujete a nosíte každý den.

Technologie AEG SensiDry

Technologie AEG SensiDry vytáhne z tkanin vlhkost při poloviční teplotě ve srovnání s běžnými bubnovými sušičkami bez výrazného prodloužení času sušení. To zajistí, aby tkaniny nebyly nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oblečení si zachová textury jako v den nákupu po delší dobu. A nízká teplota vám také pomůže ušetřit energii.

Filtrační systém ÖKOFlow

Vysoká účinnost filtračního systému ÖKOFlow u této sušičky zachytí i ty nejjemnější vlákna. Jde o extrémně účinný filtr se snadným přístupem a čištěním. Po každém sušicím programu ho stačí vyčistit, aby se zachoval vysoký průtok vzduchu a nízká spotřeba energie.

Kratší cykly sušení

Díky vylepšenému proudu vzduchu suší AEG sušička rychleji a účinněji než tradiční sušičky s tepelným čerpadlem. Takže bude o vaše oblečení lépe postaráno navzdory kratším cyklům sušení.

Vyberte si sami správný čas sušení

Zpožděný start vám dodá volnost vysušit prádlo tehdy, když vám to vyhovuje. Funkce odloženého startu vám umožní automaticky nastavit čas začátku vašeho cyklu sušení.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 63,8 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení Tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo
 • Maximální hloubka 66,3 cm

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,8 cm
Hmotnost: 59 Kg
? Maximální hloubka: 66,3 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Suché do skříně
Systém sušení: Tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Energetické údaje

Třída účinnosti sušení: B

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 65 db

Ostatní

Kód produktu: 916098732

Všechny parametry

Recenze AEG AbsoluteCare T8DBG68WC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG AbsoluteCare T8DBG68WC