AEG SKE818E9ZC

26 490 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 23. 12. 2020
Jak získáte Cashback
24 490 Kč

Na splátky spočítat

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Vestavná jednodveřová chladnička AEG SKE818E9ZC je zařazena v energetické třídě A++. Celkový vnitřní objem chladícího prostoru je 275 l z toho chladící část má 200 l a nulová zóna 75 l. Ovládá se pomocí dotykového ovládacího panelu. Stabilní teplotu v chladicím prostoru zaručuje MultiFlow systém. Samozřejmostí je automatické odmrazování chladícího prostoru či zvukový a optický varovný signál při otevřených dveřích. Součástí interiéru je i LED osvětlení, které rovnoměrně osvětlí prostor chladící části. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Cashback 2 000 Kč

Zvažte i tento produkt

Liebherr ICS 3334

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ICS 3334 je díky svému účinnému a šetrnému chodu zařazována do energetické třídy A ++. Její celkový využitelný objem je 274 litrů, z čehož jí chladicí části…

 • Výška: 177,2 cm
 • Maximální hlučnost: 35 db
 • Vestavěný displej: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná chladnička AEG SKE818E9ZC

Vaše potraviny budou nyní mnohem déle čerstvé a jejich kvalita bude zachovanou po delší dobu. Chladnička AEG SKE818E9ZC nabízí dostatečně velký objem pro uskladnění vašich potravin. Díky dostatečně velké kapacitě, můžete bezpečně uskladnit všechny vaše potraviny i hotová jídla. Interiér spotřebiče je přizpůsoben pro maximálně pohodlné a přehledné skladování potravin. Prostor s nulovou teplotou vám umožní aby byla každá potravina v top stavu pomocí vychlazení potravin v jedinečných podmínkách. Čistá kapacita nulové zóny: 75 l a čistý objem chladícího prostoru: 200 l.

 • Poličky chladničky: 3 plná šířka 1 flexibilní, skleněné plné šířky s přední a zadní lištou

Ovládejte všechna nastavení

Vestavná chladnička vás překvapí svým moderním provedením. Ukazatel teploty s pokrokovými dotykovými ovládacími prvky umožňuje převzít úplnou kontrolu nad skladovacími podmínkami potravin. Ovládací prvky jsou takové citlivé, že je možné je přesně nastavit i jemným dotykem prstu. Displej předává údaje o aktuální teplotě a vybraných funkcích.

Jasné a rovnoměrné osvětlení

Osvětlení LED představuje špičkovou technologii osvětlení, což je důvod, proč ho společnost AEG integrovala do této chladničky. Vnitřní osvětlení LED poskytuje jasnější světlo, které rovnoměrně osvětluje celý prostor. Navíc je technologie LED menší a energeticky úspornější.

MultiFlow a CleanAir

MultiFlow chrání kvalitu potravin zachováním stabilní teploty a vlhkosti v celé chladničce. Množství vzduchových kanálků umožňuje aktivní cirkulaci studeného vzduchu, který se dostane do každého koutu. Filtr CleanAir Díky speciální uhlíkové struktuře absorbuje zápachy v chladničce. Zabraňuje jim ovlivnit přirozenou chuť a vůni vašich potravin.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 55,6 cm
 • Výška 176,9 cm
 • Maximální hlučnost 37 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 275 L
 • Čistá kapacita chladničky 275 L
 • Klimatická třída SN-ST
 • Zabudovaná mraznička Ano
 • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55,6 cm
Výška: 176,9 cm
Hloubka: 54,9 cm
Hmotnost: 60 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 126 kWh
Klimatická třída: SN-ST

Vzhled

Celkový čistý objem: 275 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 275 L

Mraznička

Zabudovaná mraznička: Ano

Další parametry

NoFrost (chladnička): Ne
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 923586024

Všechny parametry

Recenze AEG SKE818E9ZC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG SKE818E9ZC