AEG SCE81926TS

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Flexibilní skladovací prostor

Vestavná kombinovaná chladnička AEG SCE81926TS je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A ++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Výhodou je také praktický skladovací systém CustomFlex ve dvířkách chladničky, kde můžete uspořádat poličky, příchytky a nádoby libovolně podle potřeby. Jsou jednoduše přemístitelné, abyste maximálně využili skladovací prostor. Najdete zde průhledné boxy na sýry, příchytky na bylinky a bezpečné police pro mléčné výrobky, koření i omáčky. Můžete tak do ní uložit více čerstvých potravin s optimálním využitím prostoru. Potraviny budete mít tak efektivně uloženy a budete je mít vždy na dosah.

Kompletní ovládání jedním dotykem

Štíhlé, intuitivní a univerzální ovládací prvky vám umožní snadné nastavení vnitřního prostředí, aby o vaše potraviny bylo vždy nejlépe postaráno. Chladnička má elektronické ovládání teploty s LCD displejem za dveřmi spotřebiče. Ovládání chladicí a mrazicí části je přitom odděleny.

Technologie DynamicAir

Technologie DynamicAir od AEG zachová konstantní proud vzduchu ve vaší lednici, aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazená rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorba bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

Chladící část

Chladící část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 207 l. Disponuje 2 skleněnými policemi s lištou plné šířky a 1 flexibilní poličkou s přední a zadní lištou. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena dvěma zásuvkami. Vnitřní strana dveří chladničky je vybavena dveřními poličkami systému CustomFlex s flexibilním využitím. LED osvětlení je velmi úsporné a zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách. Funkce Coolmatic zabezpečí požadovanou teplotu v chladničce a rychle zchladí potraviny, které jste právě vložili. Samostatná zásuvka Freshbox umožňuje zachovat chuť masa a ryb uskladněním při nižší teplotě odděleně od zmrazovaných potravin v optimálních podmínkách.

Mrazicí zóna

Spodní část vestavěné kombinované chladničky s automatickým odmrazováním disponuje mrazicí zónou o objemu 60 l. Vybavená je dvěma skleněnými policemi a třemi transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Funkce Frostmatic rychle zmrazuje potraviny a chrání vitamíny a aroma potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. Skladovací doba při výpadku elektrické energie je maximálně 21 hodin.

Další přednosti

 • Dovolenkový režim - pro minimalizaci spotřeby energie v čase dlouhodobé nepřítomnosti. Zabraňuje i tvorbě plísní a zápachu.
 • Zvukový a světelný varovný signál při vysoké teplotě
 • Vizuální a zvukový výstražný signál při otevřených dveřích

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 188,4 cm
 • Maximální hlučnost 39 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 267 L
 • Čistá kapacita chladničky 207 L
 • Čistá kapacita mrazničky 60 L
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano

Další vlastnosti

Značka: Aeg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 188,4 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 70 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 233 kWh
Akumulační doba: 21 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 60 L
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 267 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 207 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 925561013

Všechny parametry

Recenze AEG SCE81926TS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k AEG SCE81926TS