AEG SCE818D3FS


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 193 l, Objem mrazničky: 72 l, Roční spotřeba energie: 175 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 54,8 cm, Výška: 177,2 cm, Hloubka: 54,9 cm. Více info


Cena 19 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička AEG SCE818D3FS s objemem chladničky 192 litrů a objemem mrazničky 72 litrů, umístěné ve spodní části. Vnitřní výbavu chladničky tvoří 3 poličky plné šířky, 1 flexibilní polička a 2 zásuvky poloviční šířky. V mrazničce se nacházejí 3 zásuvky plné šířky. Chladnička je vybavena automatickým odmrazováním, cirkulací vzduchu, funkcí rychlého zmrazení, režimem Dovolená, technologií Coolmatic, funkcí Frostmartic a LED osvětlením. Ovládá se pomocí dotykového elektronického ovládacího LED panelu. Je vybavena tichým a výkonným invertorovým kompresorem s hlučností pouze 35 dB.

AEG SCE818D3FS

Vestavná kombinovaná lednice má objem 192 litrů. Je vybavena 4 skleněnými policemi, z toho jedna police je flexibilní, což vám umožní uskladnit uvnitř i větší nádoby a hrnce. Technologie LowFrost eliminuje tvorbu nadměrného množství námrazy v chladničce i mrazničce, čímž vám usnadní odmrazování.

Mrazicí část

Čistý objem mrazicí části je 72 litrů. Ve vnitřní části mrazničky se nacházejí 3 zásuvky plné šířky. Zásuvky mají průhledné strany, díky kterým rychle naleznete všechny potraviny.

Rychlé a kvalitní zmražení potravin

Funkce Frostmatic aktivuje maximální mrazicí výkon, takže vaše čerstvé potraviny zmrazí co nejrychleji. Vložíte-li do mrazáku čerstvě zakoupené potraviny, je velmi důležité, aby se rychle dosáhla teplota zmrazování. Díky funkci Frostmatic mraznička rychle dosáhne maximálního mrazicího výkonu, aby všechno zmrazila co nejrychleji. Takto se zachová vzhled i kvalita potravin. Po zmražení všech potravin se spotřebič přepne na standardní nastavení.

Duální dotykové ovládání

Ovládejte vaši vestavnou chladničku jen jemným dotykem prstu. Duální elektronický panel, který je umístěn na vrchu chladničky, vám umožní současně ovládat a nastavovat teplotu v chladničce i mrazničce.

Technologie DynamicAir

Technologie DynamicAir zachová konstantní proud vzuchu ve vaší chladničce, aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazena rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorbě bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

LED osvětlení

LED osvětlení představuje špičkovou technologii osvětlení, což je důvod, proč jej společnost AEG integrovala do této chladničky. Vnitřní LED osvětlení poskytuje jasnější světlo, které rovnoměrně osvětluje celý prostor. Navíc je technologie LED menší a energeticky úspornější.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 265 L
No Frost (mrazák) Ne
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG SCE818D3FS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi