AEG SCE618E5TS


Výška: 177.2 cm, Maximální hlučnost: 36 db, Celkový čistý objem: 251 L, No Frost (mrazák): Ano, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 18 958 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 190 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná lednice AEG SKE818D1DS s vnitřním objemem 251 litrů je zařazena do energetické třídy E. Mrazák o objemu 61 litrů má 3 zásuvky a jeho mrazicí výkon je 5 kg/24 hodin. Ve 190litrové chladničce jsou 4 poličky a 2 zásuvky poloviční šířky. Další police jsou ve dveřích ledničky. Ta disponuje technologií DynamicAir, Customflex a TwinTech No Frost pro delší výdrž potravin. Ovládá se pomocí dotykového elektronického ovládacího LED panelu. Je také vybavená tichým a výkonným invertorovým kompresorem s hlučností pouze 36 dB. Nechybí ani zvukový a světelný varovný signál při vysoké teplotě a vizuální a zvukový výstražný signál při otevřených dveřích. Rozměry pro zabudování (V × Š × H): 1 780 × 560 × 550 mm.

AEG SCE618E5TS

Vestavná kombinovaná chladnička má objem 190 litrů. Je vybavena 4 pevnými skleněnými policemi, na které si uložíte potraviny. Je také vybavena 2 zásuvkami určenými pro uskladnění ovoce a zeleniny. Ukládací prostor je také ve dvířkách chladničky, kde najdete místo pro vajíčka a láhve.

Mrazicí část

Čistý objem mrazicí části chladničky je 61 litrů. Ve vnitřní části mrazničky se nacházejí 3 zásuvky plné šířky. Zásuvky mají průhledné strany, díky kterým rychle naleznete všechny potraviny. Za 24 hodin zamrazí 5 kg potravin.

Duální dotykové ovládání

Ovládejte vaši vestavnou chladničku jen jemným dotykem prstu. Duální elektronický panel, který je umístěn na vrchu chladničky, vám umožní současně ovládat a nastavovat teplotu v chladničce i mrazničce.

Technologie TwinTech® No Frost

Lednice AEG SCE618E5TS je vybavena inteligentním systémem chlazení TwinTech® No Frost, která zabraňuje tvorbě námrazy. Zároveň také udržuje v chladničce správnou vlhkost a tím snižuje ztrátu hmotnosti potravin až o 60 %. S touto technologií si vychutnáte vaše potraviny čerstvé a svěží.

Technologie DynamicAir

Technologie DynamicAir zachová konstantní proud vzuchu ve vaší chladničce, aby byla zaručena stabilní teplota v celém vnitřním prostoru. Každá polička je vychlazena rovnoměrně shora dolů. Zamezuje se tak i tvorbě bakterií a zároveň si vaše potraviny zachovají čerstvost.

LED osvětlení

LED osvětlení představuje špičkovou technologii osvětlení, což je důvod, proč jej společnost AEG integrovala do této chladničky. Vnitřní LED osvětlení poskytuje jasnější světlo, které rovnoměrně osvětluje celý prostor. Navíc je technologie LED menší a energeticky úspornější.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 251 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí AEG SCE618E5TS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno